kaza...geliyorum demedi...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük hevesle baktıgım...garajda sakladığım biryeri çizilse üzüldüğüm aracıma çarptılar...daha 1 hafta olmadı boya korumu yaptıralı halbuki..
neyse evet kaza geliyorum demedi...bugun yolda ısıkta durduk ve sol yanımda polo duruyordu...ikimiz beraber kalktık...aracını az bişey öne cıkardı bende aracım yarısında vardı bende yanında gidiyordum...hızlandık bende hızlandım geçtim poloyu yolda sağa dogru kıvrılıyordu kıvrıldık gidiyorduk derken o sol yandan benim sagdan yanyana giderken carpıştık...onun kapısında...benimde çamurluk agzında hasar oldu kapı oraya nasıl değdi bilmiyorum ya...o diyordu sağdan geçiş yapıyordun hata sende bende diyorum ki yanyanaydık yanındaki arabayı görmedin mi seni geçmesem yanında gitsem öylece o zaman ne olacaktı üstüme mi cıkcaktın diyordum bunada bişey demedi...boyasızhalletmeye çalıştım ama olmadı usta mecbur boyanacak dedi...moralim asırı derecede bozuk...artık ne aksarayda araba kullanmak istiyorum nede araç kullanmak iyice soğudum herşeyden...

resim ekliyeyim...

http://bit.ly/c25MCx

Son düzenleme:
Geçmiş olsun... Gördüğüm kadarıyla fazla hasar yok, Allah daha beterinden saklasın...

geçmiş olsun ibrahim. allah daha büyüğünden korusun.

geçmiş olsun sıkma canını bu kadar iki sürtmeyle arabadan soğuyacaksan o hoooo işimiz var :)

geçmiş olsun ufak atlatmışsınız en azından parça değişimine gerek yok

Geçmiş olsun... Gördüğüm kadarıyla fazla hasar yok, Allah daha beterinden saklasın...

amin sağolun...
geçmiş olsun ibrahim. allah daha büyüğünden korusun.

sağolasın etem abi...ALLAH kimseye göstermesin...

geçmiş olsun sıkma canını bu kadar iki sürtmeyle arabadan soğuyacaksan o hoooo işimiz var :)

evet haklısınız...ama insan işte öle değer vererek zar zor kazandığı parayla aldıgı arabaya gözü gibi bakıyor adamın biri gelip vurunca üzünülmüyor değil...

sağolun...

geçmiş olsun ufak atlatmışsınız en azından parça değişimine gerek yok

ben boyanmasına içim gidiyor değişseydi bide bilmem ne olurdu...keşke boyasız halledebilseydim ama...olmadı:(

Son düzenleme:
Gecmis olsun ibrahim fazla takma kafana hasar az auto king e gotur araci

Gecmis olsun ibrahim fazla takma kafana hasar az auto king e gotur araci

ALLAH razı olsun sağolun...auto king aksarayda yok başka şehirede şuanda gidemem kaportacı tanıdık bir arkadaşa yaptırıyorum...bugun orayı çekti...sonra macunladı zımparaladı astarını çekti...

çektirdikten sonra ve macunlu fotosunuda ekliyeyim...

geçmiş olsun fotoları sakla o kadarcık boyadan birşey olmaz Allah daha kötülerinden korusun hepimizi, arabadan soğuma malesef bazen çok dikkat etsekte böyle şeyler başımıza gelebiliyor ne demiş atalarımız "esirgenen göze çöp batar" boşuna dememişler :)

Geri