Kaza geliyorum demez

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan opelmi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kazanın olduğu yerde mobese kayıtlarından bulunabilir çarpan araç. Emniyete başvurup şikayetçi olun derim.
Çok geçmiş olsun.

Sorma ,o meselede can sıkıcı biraz.Bürokrasi halen ağır işlek işliyor.

Arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim.Hepinize Allah (c.c) kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Kendinize iyi bakın.

Çok geçmiş olsun sinir bozuyor işte gözümüz gibi baktığımız araçlarımızın başına gelen bu tür durumlar. Cana gelmesin de yine de. Geçen ben de birine vurdum dikkatsizliğim sonucu. Benim araçta bişey yok, tampon dişinden çıktı bir de ufak tefek lekeler bulaştı, pastayla çıkardım. Adamın hasarı büyük. Tekrar geçmiş olsun.

gecmis olsun... carpipta kacmasina insan dahada bi sinirleniyo ya... carp butungun bekle sonra sahibi gelince abi kusura bakma istemeden oldu de inanin adam hasara bakmadan helal olsn be boyle insanlarda kaldimi der bu ulkede... o derece bi durumdayiz...

Sorma ,o meselede can sıkıcı biraz.Bürokrasi halen ağır işlek işliyor.

Arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim.Hepinize Allah (c.c) kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Kendinize iyi bakın.
Nazarlık olmus ama gerçekten trafikteki magandalar yüzünden çok canlar yanıyor gerek manevi gerek maddi :mad: benimde 2 bin km deyken sag camurlugum değişti magandanın teki yüzünden.Üstüne üstlük bide üste çıkıyordu.Ama her işte bi hayır vardır deyip hayıra yordum Allah bundan sonra yaşatmasın İnşallah.Bu arada aracınız benimkiyle aynı yani cok güzel :)

Geçmiş olsun üzüldüm... Umarım bir şeyiniz yoktur.

Geçmiş olsun , gercekden malınız helalmış .. Cok rahat düzeltilebilenecek yerden darbe almış, stopun hemen sağındakı cizgiden darbe almış olsaydı çok uğrastırırdı :(

[ Bu arada aracınız benimkiyle aynı yani cok güzel :)[/QUOTE]

:) Teşekkür ederim.

Arkadaşlar birkaç gündür yoktum sitede teşekkür edmediğim herkese çok çok teşekkür ederim İyi dilekleriniz için.Araç 10 gündür yetkili serviste bugun uğradım tekrar servise, teste girecekti araç,testten iyi not alırsa pazartesi teslim ediyorlar inşallah.

geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.tek teselli sizlere bişey olmaması.umarım biran evvel bulunur o kaçan.ki bulanacağına inanıyorum.

Geri