Kaza yaptım ,servis arkadaşlar yardımm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ertem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Her iş de bir hayır vardır arkadaş.Olaya iyi taraflarından bak bence, ne kardeşine ne de başkalarına birşey olmamış ve hayat devam ediyor.Allah daha iyi arabalar almayı nasip etsin.Opelim yok diye siteyi de boşlama :)

araba kac lırakı 7-8 ıyı fıyat ıste azdaha kopart sat gıtsın

valla çok dikkatli olmak lazım..kaskonun önemi bir kez daha ortaya çıktı.bence araba durumu pek iç açıcı değil moralini bozmak gibi olmasın.opel emanet verilecek bir araba değil bence bilemem sizler ne düşünüyorsunuz...

öncelikle geçmiş olsun . Araç toplanır merak etme. Ankara ostim yıldız sanayide hurdacılar var ordan bütün parçaları toplarsın. Sıkı bir usta bul hemen yaptır ve sat. Yanlız airbagler hepsi açmış oda bayağı bir masraf herhalde.

bu araba toplanır hiç bişeyde olmaz hatta baya sağlam olur satmanada gerek kalmaz hiç kafanı yorma sadece kıyak bi usta lazım sana ki uğraşsın ha biraz para yer gibi görünüyoda komplede boyanacağını varsayarsak 6 falan tutar ama üstüne çıkmaz bence ha bu arada sağ tarafta bişey yok sanırım öndede pek bişi yok bi arkayla solda hasar

bu konu yeni mi eski mi bilmiyorum ama bence satma yapılır o araç merak etme

öncelikle gecmis olsun arkadasim:( bence satmakla iyi yapmissin,sattigin fiyat ve üzerine yapacagin masrafla aynisindan bi araba alabilirsin diye düsünüyorum,ve alacagin araba kazasiz olur ve zaman kaybina ve basini agritmana degmezdi,hayirlisi olsun

çok büyük grçmiş olsun,ben olsam yaptırıp binerdim kimse almazki bu arabayı

Geri