Kaza Yaptım:(

":( Allah Korumuş..Bu sene Datca Marmaris arası bende gittim geldim ve o virajları çok iyi biliyorum....Çok tehlikeli yollar bu kadarına şükür dedim okur okumaz..Büyük geçmiş olsun"

KIMSE O YOLU BENDEN DAHA IYI BILEMEZ...12 ayda 120000km yaptım ben o yollarda

datçadan marmarise giderken jandarma karakoluna 300 mt kala 2 viraj baya keskin ama inanın bana çokk yavaş gidiyordum acayip yağmur vardı. arabanın arkası birden kaydı toparlamakla çok uğraştım ancak bukadar toprladım 3 kişydik hepimiz arabadan sağ çıktık
size tavsiyem lastiklerinizi kesinlikle 45000-50000 de değiştirin benim lastikler 55000 de lastikleri görseniz yep yeni duruyor hala 5 mm diş derinliği var ama lastik özelliğini kaybetmiş plastik olmuş (continental lastik)
resimlere bakabilirsiniz

COK GECMIS OLSUN sanırım hısaronu ınbuku orman kampı arasındasınız

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun

o virajı çok iyi biliyorum ..o şekilde oraya düşme sebebinde sanırım aracın arkası kaymaya başlayınca araca hakim olmaya çalıştın sağ sol yaptın ama aracın burnunu düzeltemedin ve en sonunda arka tarafını uçuruma soktun..o viraja en fazla 50 ile girmişsindir hızlı girmenin imkanı yok zaten.belki güzel bir gaz hareketiyle direksiyon toparlanabilirdi.ama yağmurda yollara toprak aktığından çok kaygan oluyor allah korumuş... allah daha büyük kaza bela vermesin büyük geçmiş olsun

aşağıdaki yol sizi yanıltmasın arkadaşlar..eskiden datçanın çok kötü virajlı yolları vardı resimde uçurumun altında gözüken yol atıldır

diğer datça yı bilen arkadaşlarımızında yazlıkları var herhalde ?

çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

buyuk gecmıs olsun buna sukur

geçmiş olsun arkadaşım allah beterinden sakınsın

Geri