KDS 17 ' e Jant Öneriniz...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dragon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KDS ' ye Hangi Jant ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi ozaman başka tenekeyle dolaştırmamak lazım tofaşmu bu abi montajlı fotoları görmüşündür senin gözün en çok hangisine takıldı abi gerçi bu durumda araba almak jant lastik almaktan daha kolay kar vermek acısından diyorum

kt4 ü bir görebilsem araç üstünde .. Özellikle Black kafama takılıyor

j2_tft433.jpg

TFT-433 5X112 7,0X16 GUN METAL FÜME Çelik Jant

TFT-433 5X112 7,0X16 GUN METAL FÜME
UYGUN ARAÇLAR;
Voswagen, Mercedes, Audi, Opel, Seat, Honda.​

kafanı karıştırmak istemem ama bu nasıl

KT4 diyorum SFi'm çok yakışır
siyah renkli jantların KDS yi görünüm açısından boğacağını düşünüyorum
şimdiden hayırlı olsun

O.Z düşünürsen tanıdıgım bir yer satıyor 650 ytl ye 17 jant ve lastik orjinal o.z çakma değil ben alacaktım offsetten dolayı vazgectim

yavuz abi kesinlikle KT4 Black almalısın!senin arabanın üzerinde şahane durur!aracın rengiyle uyumlu olur! oo kenarlarındaki krom geceleri feci şekilde parlar ve jantıı ben burdayım diye bağırttırır!:)

kt4 black te 16 ve 17 jant yok abi heralde!ufak bi araştırma yaptımda 18 i var sadece! bence bu jantı al abii buda çok güzel çok ağır ve aynı zamanda sportif görünümlü bii jant!
KT5 BLOCK LIGHT
Ebatlar:
7,5x 15" 8x 15" 7,5 x 16" 9 x 16" 7,5 x17" 9 x17" 8,5 x18" 9,5 x18" 11x18" . 8,5x19" 9,5x19"
kt5.jpg

yavuz abi kesinlikle KT4 Black almalısın!senin arabanın üzerinde şahane durur!aracın rengiyle uyumlu olur! oo kenarlarındaki krom geceleri feci şekilde parlar ve jantıı ben burdayım diye bağırttırır!:)

O zaman oyu niye Blacak'ten yana kullanmadın Hasan :kop: Yanlış kullandın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri