Kedi Göz Led

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kedi Göz Led

GNSpower link' Alıntı:
Güle güle kullanın çok şık olmuş.

Ben bunun fren lambasına bağlanmış halini çok uzun zamandır hayal etmekteyim.

Abi senin hayalini aşağı yukarı bir buçuk sene önce Burçin abi (Big_Boss) gerçekleştirmişti.  :)
Videosu aşağıda.  :)

Astra J - kedi gözlerine kırmızı led

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Abi senin hayalini aşağı yukarı bir buçuk sene önce Burçin abi (Big_Boss) gerçekleştirmişti.  :)
Videosu aşağıda.  :)

Astra J - kedi gözlerine kırmızı led

Süper süper. (:)

Valla çok iyi yapmış. Bende yaptırabilirim böyle birşey. Hatta aha neyin gazına geldim şimdi bunu görünce. İki sıra led koydurayım, bir sırası parklarla yansın devamlı, ikinci sırası da frene bağlı olsun, nasıl olur? (:)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Valla çok iyi yapmış. Bende yaptırabilirim böyle birşey. Hatta aha neyin gazına geldim şimdi bunu görünce. İki sıra led koydurayım, bir sırası parklarla yansın devamlı, ikinci sırası da frene bağlı olsun, nasıl olur? (:)

Harika olur.  greatt
Kafamdaki projelerden.  okkk

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Ben Astra H aracımın arka kısmına led uygulatmıştım. Elektrikçi nasıl bağladı anlamadım, zaten kendisi de anlamadı ama parkları açınca ledler orta şiddette yanıyor, frene basınca normal şiddetine geliyordu. Bir nevi fren lambası yani.

ևift sıra yaparsan iki sıra birden yandığında güzel olur ama sadece bir sıra yandığında, reflektörün içinde  ortalanmamış olarak görünecek ledler kötü bir görüntü oluşturabilir. Görmek lazım tabii ama iyi bir elektrikçi ile yukarıda dediğim sistemi uygulayıp, tek sıra ile işi bitirebilirsin :)

Tam 14'üncü saniyede frene bastığımda stoplarla birlikte stop kenarlarındaki ledlerin de ışık şiddetinin arttığı belli oluyor:

Astra H Amerikan Park Modülü

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Ben Astra H aracımın arka kısmına led uygulatmıştım. Elektrikçi nasıl bağladı anlamadım, zaten kendisi de anlamadı ama parkları açınca ledler orta şiddette yanıyor, frene basınca normal şiddetine geliyordu. Bir nevi fren lambası yani.

ևift sıra yaparsan iki sıra birden yandığında güzel olur ama sadece bir sıra yandığında, reflektörün içinde  ortalanmamış olarak görünecek ledler kötü bir görüntü oluşturabilir. Görmek lazım tabii ama iyi bir elektrikçi ile yukarıda dediğim sistemi uygulayıp, tek sıra ile işi bitirebilirsin :)

Tam 14'üncü saniyede frene bastığımda stoplarla birlikte stop kenarlarındaki ledlerin de ışık şiddetinin arttığı belli oluyor:

Astra H Amerikan Park Modülü

Bu da denemeye süper değecek bir fikir. Benim elektrikçi ustam için yeni bir macera, yeni bir challenge. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Valla çok güzel olmuş bu :) Doğan abi tez zamanda yap da videonu görelim :)

Gaza geliyorum, yapmayın. (:)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Güzel bir uygulama olmuş. İyi günlerde kullanın. Ben de çift led kullanarak yapmıştım. Bir sırayı sinyallere bağladım bir sırayı da fren lambalarına paralel olarak bağladım. :)

makyajlı kasalarda kedi göz ince çift sıra led sığmıyor