Kicker compvr 15 kabn ölçüleri ve port olmali mi?

yasin_35_50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR BGN kcker comp vr aldım 38 cm ama kabn nasıl olmalı ölçülerini yazabilrseniz sevinirim bide portlumu olmalı?

saygılar..

Merhaba yasin..Hayırlı olsun Öncelıkle..
Orjınal Kabın Ölçüleri.. Genişlik 69cm,yukseklık44cm
Üst tarafın arkaya doğru En 28 (üst mdf)
alt taraf koltuga dogru en 42cm(altda kalan taban mdf)
PortLu olucak,10luk port 24cm Port Uzunlugu..

Merhaba yasin..Hayırlı olsun Öncelıkle..
Orjınal Kabın Ölçüleri.. Genişlik 69cm,yukseklık44cm
Üst tarafın arkaya doğru En 28 (üst mdf)
alt taraf koltuga dogru en 42cm(altda kalan taban mdf)
PortLu olucak,10luk port 24cm Port Uzunlugu..
ölçüler verilmiş zaten :D

ÇOK teşekrler arkadaşlar sağolun fakat bu 10luk portu anlamadım 24cm port uzunluğu kabin içine doğru giden kısımmı.?

Son düzenleme:
evet 100lük pimaş boru (su tesisatçılarında vardır) kullanabilirsin 24 cm kabinin içine girecek doğrudur

sitesinda pdf olarak yokmu? birde portlu ve portsuz olarak iki seçeneğin ölçüleri farklılık gösterir ben portsuz tercih ettim zira daha az yer kalıyor
bilginize

arkadaşlar port konusunda kafam karıştı bazı arkadaşlarım port koyma ozaman daha iyi olur daha güçlü vurur araç dışına daha çok bass verir dediler doğrumudur.bide100lk pimaş boru olayı yanlışmı eren anlayamadım nedemek istedn sönmezin cvbına karşılık.

pdf olarak ölçülerini ben bulmuştm ama tam anlayamadım orda.

Son düzenleme:
sedan araçlara uygulamalarda portlu uygulama yapılır genelde çünkü bagaj içide kabin vazifesi görür hb araçlarda (benimki gibi) portlu uygulamada pek verim alınmaz!!!! port meselesine gelince oraya koyabileceğiniz başka bişi varsa koyabilirsiniz benimki bir örnekti 100lük pimaş boru misali kolay bulunduğuu için!!!!

Geri