Kırmızı Şeytan Uçmak Dere'de

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan TOGI
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Kırmızı Şeytan Uçmak Dere'de

whitetiger link' Alıntı:
bir şeyler yapmaya çalışıyorum ancak çalıştığımla kalıyorum 1 haftadır jant arıyorum sitede yok bulamadım  :(

Bence farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız standart jant almayın derim jant değiştirecekseniz 18 yada 19 hatta 20 ye geçmek daha güzel olur.

humutcosar link' Alıntı:
tolga bey araciniz cok guzel gule gule kullanin bi ricam olacak sizden bu makinenin icinin de resimlerini gormek isteriz ekler misiniz mumkunse

Teşekkürler.

Fırsat bulup çekebilirsem eklerim elbette :)

valla şahsen sabırsızlıkla bekliyorum :)

Gök link' Alıntı:
konuşmaya gerek yok:)

Neden Gökhan Bey  011zaa  011zaa  011zaa

Bu arada arka yazıyı istediğin gibi yaptım  dft012

Bu araca şüphesiz en çok yakışan renk kırmızı. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın ;)

Araba ve manzara mükemmel :) Rengi çok iyiymiş , bu arada jantlar orjinal 18" olan mı kusura bakmayın tam olarak bilgi sahibi değilim , kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

NightShadow link' Alıntı:
Bu araca şüphesiz en çok yakışan renk kırmızı. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın ;)

Teşekkürler

Hyjal link' Alıntı:
Araba ve manzara mükemmel :) Rengi çok iyiymiş , bu arada jantlar orjinal 18" olan mı kusura bakmayın tam olarak bilgi sahibi değilim , kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Teşekkürler..

Jantlar 19 inç. :)

TOGI link' Alıntı:
Teşekkürler..

Jantlar 19 inç. :)

Serviste Cosmo jantının üzerine extra olarak mı istediniz ? Eğer öyleyse fiyatı nedir

, birde lastiğin tam olarak ölçüsü nedir acaba ? Tekrardan söyliyim , jantlar çok yakışmış :) :)

Geri