km göstergesi küçük bi değişiklik

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullandığınız kalem sanırım kesik uçlu. uç kısmı kaç mm. bir çok kırtasiyede aradım ama bulamadım. nerden aldınız ve fiyat hakkında bilgi verir misin.

myopel1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli bişey daha söylicem göstergenin fişini çıkarıp benim gibi eve alırsanız.taktığınızda silmek zorunda olacağınız bi sürü arıza kodu ve ışığı ile karşı karşıya kalacaksınız.bende op-com cihazı olduğu için sorun olmadı.o yüzden fişi çıkarmadan da boyama işlemini yapabilirsiniz.

tarik2506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun şu sıralar ben de yapmak istiyorum ama benimki garantili problem olur diye garantisininbitmesini bekliyorum. Bir de nasıl sökeceğimi bilmiyorum. Bende Astra H var.

myopel1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz arkadaşın 3 aylık astra h sinede uyguladık.sökmesi biraz daha zahmetli astrada.birde boyayacağımız yüzey çok ince deri gibi bişeyle kaplıymış havada soğuktu biraz aceleyle yaptık. 3 kat yapınca tam gri oluyo biz katlar arasında fazla beklemedik o yüzden biraz sıkıntı oldu.sonra arkadaş evine götürüp rahat rahat çalışmış.ertesi gün baktığımda güzel olmuştu.birde astrada göstergenin önünde cam yok corsada cam olduğu için temizlerken silerken sıkıntı olmuyo ama astrada arkadaş etrafını bantla kapatıp şeffaf vernik sıktı üzerine.yoksa ne kadar kurusada silerken vs sıkıntı olabilir.

myopel1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl söküldüğünü anlatmaya çalışacağım

Son düzenleme:

myopel1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DSC05777.jpg
elinizle benim elimle yaptığım gibi yapıp yukarıya çektiğinizde yerinden çıkıyor.aynı zamnda diğer elinizle diğer taraftan tutarsanız daha iyi olur.

DSC05781.jpg
burada tırnakların çıkışını görebilirsiniz.

1.jpg
burada çıkan tırnakların yeri görüyorsunuz.

2.jpg
burada isterseniz alt taraftaki sarı işaretli yerlerdeki tırnakları elininizi dua eder gibi yapıp parmaklarınıza arkadan öne doğru itiyorsunuz ve alt tırnaklar çıkınca hafif yurı kaldırıp üst tırnakları çıkarıyorsunuz.bu şekilde boyayabilirsniz.her boyadan sonra biraz kurumasını bekleyip ikinci ve üçüncü katı çekiyorsunuz.3. kat da tam oluyor.kalemi fazla bastırmayın.eğer burada uğraşamam evime götürür rahat rahat boyar saç kurutmayla hemen kuruturum,beğenmezsem bi bezle bastırarak siler tekrar yaparım diyorsanız kırmızı okların olduğu yerlerdeki 3 tane t20 vidayı söküp yukarı kaldırır ve fişini çıkarıp elinize alırsınız.ben gösterge sökükken arabayı çalıştırıp biyere gitmek zorunda olduğum için göstergeyi taktığımda bi sürü arıza kodu oldu.onları opcomla sildim.arabayı çalıştırmadan tekrar takarsanız belki arıza lambaları yanmayabilir.tam emin değilim

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, ben astra g ye yaprım ancak çok da güzel olmadı, yani kenarlarını tam sıfırlayamadım, o yüzden keskin çizgiler yok,, onuda takoya mavi led takmak için söktüm, ancak filigranın arkası sarı boyalı çıktı, mavi ledi koyunca yeşile döndü, led den vazgeçtim bari senin yaptığını yapayım dedim ama sonuç maalesef istediğim gibi olmadı, ama sen güzel yapmışsın,,,

myopel1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h de de keskn çizgiler olmadığı için zorlandık arkadaşla yaparken.ama bunun kenarlar keskin olunca kolay oldu yapması.zaten corsa ların 111.yıl ve opc modellerinde orjinalinde gri olarak yapmışlar.