KN Hava Filtresi Nedersiniz...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cihanbey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sadece açık hava filtresini tavsiye etmem bu tür filtreler eski nesil motorlarda verim verir ama senin aracında oksijen sensörü falan var yazın bütün sıcak havayı motora çekmeside cabası. alıcaksan ya kit halinde almanı öneririmki bu bir hayli tuzludur o kadar paraya benim fikrim değmez yada kutu içi almanı tavsiye ederim gerçek performanscılarda kutu içi önerir.. Açıkların sadece ses gibi bir artısı vardır.. kutuiçinde o ses olmaz ama hava alışı yaz kış stabil verimli olur..

performasn istiyorsan şahsi fikrim bunlardan bir performans olmaz 1 beygir 2 beygir onuda sen hissetmessin.. bana sorarsan chip olabilir manifolttan güzel bir uygulama olabilir yada egzantirik uygulaması falan olabilir bu tip bi rşey yaparsan daha kesin bir sonuç elde edebilirsin tabi perfromans gibi bir niyetin varsa..
kesinlikle katılıyorum ;) sesten başka getirisi yok,alt devirler canlansada gaz pedalında 1,2HP'yi hissetmiyorsunuz

Önümüz yaz performans açısından gereken bilgileri zaten arkadaşlar paylaşmış ancak illaki uygulamayı yapıcam dersen k&n doğru marka bu işin otoritesi.

Ben kutu içi simota marka filtre kullanıyorum. ilk zamanlarda sesi duyuyordum ama, şimdi kulağımmı alıştı yoksa oralarda bir hallermi oldu, ne oldu bilmiyorum şimdi ses falan gelmiyor ama; motorun sesi yetiyor zaten.:):):)

Ben kutu içi simota marka filtre kullanıyorum. ilk zamanlarda sesi duyuyordum ama, şimdi kulağımmı alıştı yoksa oralarda bir hallermi oldu, ne oldu bilmiyorum şimdi ses falan gelmiyor ama; motorun sesi yetiyor zaten.:):):)

kutu içi olanlardada ses gelıyormu :S

Ya bende kendim kit yapayım diyorumda nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum pimaş boru ile nasıl halledilir napılır aranızda uygulayanlar varsa anlatırlarsa sevinirim boru ile panjur kısmına kadar uzatmak istiyorum rahat hava için ama ne yapacağımı bilmiyorum :D

Geri