kolon ses sistemi tavsiye öneri

fark ediyor baya bir anfi bağlamanda şart ama zaten böyle bir şeyi anfisiz yapıcam diyorsan hiç karışma boş ver orjinal kolonların kalsın bunları yapınca bir kutu bası alman da şart oluyor ben her zaman kullanmıyorum bası çoğu zaman evde adından belli kutu bası istediğin vakit koy bagaja istediğin vakit alırsın koyarsın evine...

bunun dışında ince bir ayrıntı ama mühim benim kapı kollarımdaki cam açma düğmelerinin orasında tweeter yuvası yokdu orjinali alttaki resimdeki gibiydi

c0ac_12.JPG

onuda değiştirmek gerekdi bu opellerin tweeterlı açma düğmeleri varmış ondan sipraiş ettik 90 milyona iki tanesi tanesi 45 tl ye aldım

10dc_1.JPG

işin komik yanı şu parça 2004 2005 lerde standartına konulmuş 2006 sonrasına konulmamış... 2004 -2005 lerdekilerde de içleri boş gördüm yani bakdım :D :D

jbl lerin fiyati gayet makul herkes de memnun bencede her yer sökülmüsken al tak daha sonra birdaha sök tak olmaz,,

jbl hakkında o kadar emin konuşmayın :)

ben arkadaslardan edindigim bilgilerden yola cikarak jbl dedim yusuf kardesim türkiyede su an jbl furyasi var kimle konussam memnunum diyor o yüzden dedim ama benim kendi fikrim alpine spr serisi komponent 13 cm arkalar 17 cm önler bende birseyler yapmak istiyorum o yüzden arastirma asamasindayim..

bu iş bütçe işidir insanların jbl demesinin nedeni kalitesine oranla olan fiyatıdır jbl gayet güzel orta kalite bir marka fiyatıda gayet iyi arabanda disco kurmıycaksan..

yoksa her kez parayı bastırıp alpine almasını bilir sizin o dediğiniz alpine spr serisi sıfırı 500 milyon tanesi iki takım 1 milyar eder ben 2 takım jbl i 250 ye aldım bana tanesi 120 gibi bir şeye geldi 1 milyar nerde 250 milyon nerde

müzik işi para işidir bütçe işidir paran varsa zaten 2 component takımına 1 milyar verecek kadar zenginsen bu konuda konuşmanın anlamı yok o zaman git derim en kalitelisinden 1 milyara anfide al en kaliteli yerde misal okçu 1 milyar işçilik parası ver toplamda sana 500 milyonluk iş gelsin sana 3 milyara. :)

jbl de genel olarak bir tweeter yanma problemi vardır bilginize. Ayrıca jble vereceğiniz para ile biraz daha araştırma yaparak mesela ben size bir tavsiye vereyim ınfınıty referance serisi alırsanız daha kaliteli ve daha sağlam bir comp. almış olursunuz en azından ınfınıty verdiğiniz paranın hakkını size fazlasıyla verecektir yani jbl ad yapmış firma yani jbl olsun adı yeter diye jbl almayın :)

Son düzenleme:
valla arkadaşım sanırım farklı dillerden konuşuyoruz sizlerle ben diyorum 2 takım jbl gto serisi aldım 250 milyona siz diyorsunuzki ınfınıty alpine falan

bende araştırdım ınfınıty dediğiniz markanın en alt referance dı yanılmıyorsam modeli 140 dolardı tanesi iki tanesi eder 280 dolar nerden baksan iki takım 500 milyon para eder

ben arabama disko kurmıycam öyle gümbür gümbür millet dinlesin diyede tesisat yapmadım kendine orjinal kolonlardan daha kaliteli bir ses alabiliyim diye jbl aldım gayetde memnunum fiyatına oranla iyi..

Son düzenleme:
Bencede ayrı dillerden konuşuyoruz arkadaşım sen güle güle kullan jbl lerini

bu arada jbl gto serisi takımı 190 tl

ınfınıtıy referance serisi takımı 230 tl

bu fiyatlar elif tunıng den alınmış internet fiyatlarıdır

Son düzenleme:
sağol

ne yaparsın dünya para dünyası gönül isterki paraya kıyıp en kalitelisini yapalım ama az paraya kaliteli iş lazım bana yoksa dediğiniz markalar pahalıdır elbet kalite farkıda vardır ama dediğiniz markaların hepsi benim kolonların iki yada üçmisli bir fiyat yani benim 500 e anfi işçilik kolonları hallettiğim bir şeyi

sizin dediğiniz markalarla en az 1 milyardan başlarda çıkarda çıkar dı...

bende araştırıyorum.. yusuf bey le aynı kanıdayım jbl e verecek param yok..piyasada sahtesi en çok olan ürün..tweeter yanma problemini bende duydum..değiştireceksem bir kere değiştiririm..gerekirsede test ettikten sonra ikinci elde alabilirim düşüncesindeyim

Geri