konyada bildiğiniz güzel özel servis var mı

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar. biraz kaporta işim var. arabanın bir yerinde küçük bi göçük var acaba hangi özel servisi tavsiye edersiniz konyada
görüşmek üzere

Konya da bana göre en iyi özel servis "Yıldız Opel Servisi" Telefonu (0332) 235 46 46.. Yeri meram sanayisinde .. Orada çalışanlar tecrübeli ve sonuç üretmede başarılılar..
Ama göçük düzeltme işine gelirsek eğer kaskon varsa mini onarım hizmeti varmı ona bak.. varsa Anadolu sanayisinde Auto King var oraya götür... Ben kasko ile ücretsiz oraya yaptırmıştım işlerinide iyi yapıyorlar ;)

Konya da bana göre en iyi özel servis "Yıldız Opel Servisi" Telefonu (0332) 235 46 46.. Yeri meram sanayisinde .. Orada çalışanlar tecrübeli ve sonuç üretmede başarılılar..
Ama göçük düzeltme işine gelirsek eğer kaskon varsa mini onarım hizmeti varmı ona bak.. varsa Anadolu sanayisinde Auto King var oraya götür... Ben kasko ile ücretsiz oraya yaptırmıştım işlerinide iyi yapıyorlar ;)

yıldız opel servisi özel mi yetkili mi

yıldız opel özel servis
dün gititim sorunumu cözdüler hemen. gezmedigim yer kalmamıştı.
özkaymak ta yetkili servis onlarda iyi.

Aslında ben ÖZKAYMAK YETKİLİ SERVİS'E gidiyorumn.. Aracım 3 yaşını doldurdu ve club carta hem işçilikte hemde orjinal parçada %25 indirim yapıyorlar.. neredeyse özel servis fiyatına geliyor.. Ama bir kaç defa YILDIZ OPEL ÖZEL SERVİS'e de gittim.. işlerini iyi yapıyorlar. fiyat olarak da uygun :)

evet arkadaşlar. biraz kaporta işim var. arabanın bir yerinde küçük bi göçük var acaba hangi özel servisi tavsiye edersiniz konyada
görüşmek üzere

Hocam ben Konyadan her geçişimde ERTÜRK OPEL özel servisine giderim.Tavsiye ederim.Özellikle kaporta ustası gerçekten mükemmel.

EVET ertürk. konyada gercekten işini iyi yapan yeteri kadar yedek parça saglayabilen cıkma orjinal yan sanayiyi hepsini bir arada bulableceğin bir servis...

konya opel

Geri