konyada bildiğiniz güzel özel servis var mı

Bence Konya'da en tecrübeli servis KONYA OPEL

2005 Model Vectra'm var. Aracım 1.9 CDTİ geçen yıl Nisan ayında Aracım Çekişten düştü 1-2 gün sonra Arıza Lambası yandı. (İsmine gerek yok) .... opel özel servisine gidiyordum Aracımı aldılar aracın partikül filterisi diye filtre dolmuş temizleyince geçer dediler temizlendi ama araç olmamış 3-4 gün aracım orada yattı.:( daha sonra beni aradılar ve aracımın olmadığını yeni parçaların gelmesi gerektiğini söylediler yaklaşık 5.400 TL civarı tutar dendi:confused:.Bunun üzerine ben bu miktarı ödeyemeyeceğimi ve arbayı teslim etmelerini söyledim aracımı aldım Arkadaşımın birisi bana Konya Opel'e gitmemi, onunda başına benim aracımdaki soruna benzer bi sorun geldiğini söyledi. Konya Opel'e gittim. aynı arızadan başka bir araç gelmiş benim sorunumda onunla aynıymış. Bana abi 1-2 saate hazırlanır dendi Gerçektende öyle oldu 1-2 saat sonra geldiğimde aracım halolmuştu. ve diğer servis 5.400 TL hesap çıkartırke burada 60 Tl aldılar. :D Benim Tavsyem Konya Opel'e gitmelisin bence diğer servislere göre daha tecrübeli ve daha EKONOMİK:)

konya'daki özel servisler kazıktır dikkatli olun.benim araç opel vectra c geçen yıl ön tampon koptu Auto King'e yaptırdım süper ama aracım kaskolu bu yılda sağda solda göçük ve çizikler var onu yapacaklar.2000 tl ye kadar küçük onarıma giriyor ve kasko delinmiyor.

konya'daki özel servisler kazıktır dikkatli olun.benim araç opel vectra c geçen yıl ön tampon koptu Auto King'e yaptırdım süper ama aracım kaskolu bu yılda sağda solda göçük ve çizikler var onu yapacaklar.2000 tl ye kadar küçük onarıma giriyor ve kasko delinmiyor.

Genelleme yaparak bir yorum yazmışın, bütün özel servislere iş yaptırdın sanırım?

Sakın ha yıldız opel e bulaşmayın,

Arkadaşlar, geçenlerde yıldız opeli aradım ve benzinli aracım için periyodik bakım yaptırmak istediğimi ve hava, polen yağ filtresi bujilerini değiştirmek istediğimi ve bunun yanında yağı da mobil 0w-40 istediğimi tüm bunların ne kadar tuttuğunu sordum, yıldız opel yetkilisi bana kendi yağları olsa 150, fakat mobilin farkıyla 200 tl olacağını telefonda söyledi, bunun üzerine gittim ordaki çalışan elemanların yüzde doksanı 15-20 yaş arası genç arkadaşlar, iki kişi gördüm orta yaşta eleman neyse konuyu bölmeden,bizim arabayla ilgilenen çocuk değişimleri yaptı bu arada polen ve hava filtresi de yan sanayi, yağ filtresi bosh marka idi,
neyse bakım bitti ücreti ödeyecem, demesin mi 260 tl, kardeşim sen bana telefonda 200 tl olur demedin mi, yetkili arkadaş: bujilerde değişmiş ben saymamıştım, 10 tl de balata spreyi kullanılmış...
bende: kardeş özellikle hava, polen yağ, buji hatta benzin filtresi de demiştim, birde yapan çocuk abi, yakıt filtresi depo içinde diyerek, yakıt filtreleri bunların değişmiyor falan gibi bir cümleyle onuda değiştirmedi, dedim, adam yok iste bana okadar telefon geliyor yoğunluktan tam duymamışım vs,bir sürü konuşuyor, tamam dedim, al lanet olsun son gelişim olur diye ödedim, çıktım ordan,
yani parasında da değilimde insanı enayi yerine koymalarına çok kızdım, baştan söylese yine kabul ederdim, ama işi almadan farklı konuşuyorlar iş bitince farklı, o fazladan aldığın 60 tl beni fakir etmez ama sen kazancına haram bulaştırmış oluyorsun,

Arkadaşlar, geçenlerde yıldız opeli aradım ve benzinli aracım için periyodik bakım yaptırmak istediğimi ve hava, polen yağ filtresi bujilerini değiştirmek istediğimi ve bunun yanında yağı da mobil 0w-40 istediğimi tüm bunların ne kadar tuttuğunu sordum, yıldız opel yetkilisi bana kendi yağları olsa 150, fakat mobilin farkıyla 200 tl olacağını telefonda söyledi, bunun üzerine gittim ordaki çalışan elemanların yüzde doksanı 15-20 yaş arası genç arkadaşlar, iki kişi gördüm orta yaşta eleman neyse konuyu bölmeden,bizim arabayla ilgilenen çocuk değişimleri yaptı bu arada polen ve hava filtresi de yan sanayi, yağ filtresi bosh marka idi,
neyse bakım bitti ücreti ödeyecem, demesin mi 260 tl, kardeşim sen bana telefonda 200 tl olur demedin mi, yetkili arkadaş: bujilerde değişmiş ben saymamıştım, 10 tl de balata spreyi kullanılmış...
bende: kardeş özellikle hava, polen yağ, buji hatta benzin filtresi de demiştim, birde yapan çocuk abi, yakıt filtresi depo içinde diyerek, yakıt filtreleri bunların değişmiyor falan gibi bir cümleyle onuda değiştirmedi, dedim, adam yok iste bana okadar telefon geliyor yoğunluktan tam duymamışım vs,bir sürü konuşuyor, tamam dedim, al lanet olsun son gelişim olur diye ödedim, çıktım ordan,
yani parasında da değilimde insanı enayi yerine koymalarına çok kızdım, baştan söylese yine kabul ederdim, ama işi almadan farklı konuşuyorlar iş bitince farklı, o fazladan aldığın 60 tl beni fakir etmez ama sen kazancına haram bulaştırmış oluyorsun,
Bilgilendirme; kullandigi yag 4 litresi 30-35TL olan 10/40 yagin otesine gectigini sanmiyorum.
Bosch yag filtresi 15TL
Polen+Hava filtresi 20TL
Bujiler=40TL
Balata spreyi=5TL
Geri kalan isciliktir. Bunlarin hepsinin degisimini birkac video izleyerek kapinizin onunde kendinizde yapabilirsiniz.
Ben corsa D aracimin periyodik bakimini =30TL filtre grubu+60TL (Mobil 5-30 tam sentetik yağ) ile kapi onundr 90TL ye mal ediyorum.
Sizin aracinizdada bu fiyat sasmayacaktir. Hem iciniz daha rahat olur. Bujileri degistirdi mi ? Kazik mi yedim? Yagi ne koydu? Gibi seyleri dusunmezsiniz.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertürk Opel aynı kaliteyi sağlamaya devam ediyor mu? Son zamanlarda ziyaret eden oldu mu? Başka bir şehirden geleceğim için iyi araştırmak durumundayım.

Geri