Köpeğe çarptım :(

kopekler tehlıke hıssettıklerı anda kendılerını kasar ve taş gıbı kesılırler o yüzden araçlar genelde bu kadar hasar alırlar gecmıs olsun sanada dıkkat etmek lazım

Kemik yapılarının çok sağlam olduğunu biliyorum. Hele de kafatasları çok ama çok sağlam. Bunun da etkisi vardır bence...

İç kanamadan ölmesin yahu niye öyle diyorsunuz anlamıyorum o köpek yerine sizin bir akrabanızın çocuğu veya yeğeniniz olduğunu düşünün , hiçmi içiniz sızlamıyor ?

İnşallah köpek kalktığı gibi hep yürür

bende isterim hiçbir canlının ölmemesini heleki hayvanların bizim hatalarımız yüzünden ölmesi beni çok üzer fakat malesef sonuç bu oluyor:(

bende kendıme kızıyorum ya..bi tofaşa sinirlenmiştim :mad:

boş verin şu tofaşları elimde imkan olsa arabalarıyla birlikle preste ezicem(sözüm şu malum yaratıklara) daha dün 3 şeritli yolda 70le(hız sınırı 70) gidiyorum arkadan biri zik zak yapıyor sağımda ve solumda araba olduğundan arkamda yavaşladı ilerde yol ikiye bölünüyor biri sağa giderken ikiside sola dönüyor bende sola dönücem oda fakat bu benm sağıma geçip nasıl bağırtıyor arabayı önüme geçicek dye halbuki bende 4 viteste 70le gidiyorum velhasıl bu beni geçemeyip yine arkama düştü yani cem yılmazında dediği gibi oda aynı oksijeni alıyor bende :)

hayvan can havliyle kaçmıştır ama o süratle vurmaya muhtemeden ölmüştür..
bende hergün yolda okadar çok hayvan ölmüş öyle yolllarda görüyorumki,neredeyse eskişehir-adapazarı arasında her 5 km de bir tane oluyor....
hayvana dayanamıyorum ya...
dikkat edin onlara,kazadır lafım yok ama dikkat edin....

her zaman dikkatli gidiyorum ama maalesef istanbul trafiği allah heppimizi korusun kazasız belasız kullanmaya nasip etsin...

Geri