Köprüde makas atmayın!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bide şahinlerle makasa girenler yokmu delirtiyo beni, makas böle atılmazki yazık walla..

yalnız bazı yorumlar makas atmanın ne kadar tehlikeli bir hareket olduğundan ziyade atılan makasın kalitesi hakkında..!

üzgünüm ama o kadar dar alana aptal cesaretiyle giriş yapılmaz....

makas atayım derken söküp yırttırmış asıl suçlu bu beyinsel özürlülere ehliyet verende

tüh akan trafik bir anda yine çileye dönüşmüştür arkadakiler için:)ya şaka bi yana cidden makas ne ya:Sçok saçma geliyor bana tamamen can güvenliği falan düşünmeyenlerin işi bunlar.Allah korusun

Biraz acemice olmuş. ama ne olursa olsun hiçbiryerde yapmamak lazım.
Görüldüğü gibi aracı kullanan kendi hayatına değer vermiyor ya çarptıkları onların ne suçu var. Bu olayda birisi haytını kaybetse kim buna KAZA diyebilir. silahı çıkarıp birinin hayatını almaktan ne farkı var bunun.
Üstüne üstlük hiç suçu olmayanlar trafikte bekliyor. diğer insanların zamanını çalıyor. Soruyorum size ne için?

+1. Zamanı geçtim bir bayanın önünde böyle makas atsa bayan kendini ne tarafa atacagını sasırır hadi o arkadasa bişey olmadı ya onun yaptıgı hatayla birlikte gidenler..Böyle arkadasları pistlerde görmek istiyoruz

Yazık ya çok yazık bu aralar Ankara da acayip arttı böyle makascılar.Bana denk gelirse önüne bir miktar kırıyorum.Sonra arkadan gelen fren seslerini dinliyorum

aman dıkkat arkadan bırı carpamsın sana :)

Sürücülerin çok azı sağa doğru şerit değiştiriken aynaya bakarlar. O yüzden araç sağlamak ve makas atmak köprüde değil her zaman tehlikeli.

Geri