Krank mili sensörü

u_özdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese iyi forumlar.Arkadaşlar aracımı bugün tech2ye bağlattım ve krank mili sensörü arızası verdi.Zaten şüpheleniyordum gaza yüklendiğimde yüksek devirlerde yığılma yapıyor ayrıca arıza lambası da yandı.ama aracın motoru ısındıktan sonra stop edip tekrar çalıştırdıgımda ışık yanmıyor.bu da garip bir durum.motor soğuyunca çalıştırınca tekrar yanıyor.bu krank mili işçilik ve parça içinde ne kadar tutar.araç vectra b 2.0

yaw arkadaş kimsede bişi dememiş.bu araba 4500 devirde takılıp kalıyor bu hangi sensörden olur.bu vectra bnin sensörlerine bişi dicem valla.

Hemşerim egzantirik ve krank mili devir sensörlerinden yapar bu olayı.Zaten tech 2 arızayı göstetmiş al bitane krank devir sensörü 30-40 da işlik alırlar gibime geliyo sensör bu sitede var
http://www.opelgm.com/Opel-Vectra-B-X20XEV-Krank-Devir-Sensoru,PR-466.html

giresunda kaliteli opel özel servisi varmı bilmiyorum.fakat ikinci bloklardaydı sanırım orda bi opelci var dükkanın ismini bilmiyorum köşe başında hemen adamında vectrası var gri dükkanın kapısında oluyor genelde bi tanede kırmızı duruyor orası iyi anlıyor sanırım geldiğimde giresuna oraya uğramıştım...

4500 devirde takıldığı gibi araba ısınınca zor çalışır.Parça fiyatı 110 tl falan.Aynı sıkıntı bende de vardı ama ben yetkili serviste yaptırdım.40 Tl falanda işcilik var.Ama orjinal parça olmassa aynı sıkıntı kısa zaman içinde tekrarlıyor diye biliyorum.

Ben şimdi İstanbuldayım.Yetkili servise gidip fiyat öğrenecem.Çok derlerse gidip sanayide hallettirecem artık.Napalım.150 liraya felan çıkarsa değiştiririm.En azından yapılan işin garantisi olur

Geri