Küçük bi sistem :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan corsaLİ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kolonu bulabilirsiniz Pioneer almayın ben memnun değilim.Jvc tavsiye ederim.

hemen bakıyorum model ve fiyatlarına sizin önerebileceginiz model var mı jvc de ?

Tüm fiyatlar genel olarak 100-150 arası.Nette varmı bilmiyorum İskenderundan aldım ben.Pionnerdan daha güzel ses verdi benim görüşüm.

Olabilir hiç kullanmadım denemek lazım.Pioneer jvc denedim.Jvc daha çok güzeldi.anfi olarak mono ve stereo ikiside olsun ilerisi için düşünmek lazım.

sanırım haklısınız dedigim gibi monoyu woofer'a stereo'yuda kolonlara vermek ses kalitesini hayli arttırır ve güzel bi set çıkar ortaya. bazı arabalarda var kendisi görünmüyo ama sesten dönüp bakıyosun kendisi sonra ortaya çıkıyo bayılıyorum buna :))

ben pioneerin 80 rms 5 yollu ovallerini kullaniodum cok fazla ses verdikleri icin cikarmistim... 5 yollu olmasi biraz sacma ama ben cook memnundum.... konu ovallerden acilmisken jbl DECADE lere baktiktan sonra ne pioneer nede jvc ye bakmassin bile o kadar diyorum.... kicker cvr guzel bir secim ama 400 rms oldugu icin sterio anfin rahat besleyemeyerek isinmalara ve anfinin kesme yapmasina neden olacaktir haberin olsun mono alacak paran yoksa comp al derim ben....

ben pioneerin 80 rms 5 yollu ovallerini kullaniodum cok fazla ses verdikleri icin cikarmistim... 5 yollu olmasi biraz sacma ama ben cook memnundum.... konu ovallerden acilmisken jbl DECADE lere baktiktan sonra ne pioneer nede jvc ye bakmassin bile o kadar diyorum.... kicker cvr guzel bir secim ama 400 rms oldugu icin sterio anfin rahat besleyemeyerek isinmalara ve anfinin kesme yapmasina neden olacaktir haberin olsun mono alacak paran yoksa comp al derim ben....

pioneer veya kenwood kolon almayı düşünüyorum jbl decade 250 tl kolon için o kadar vermek akıllıca olurmu bilemem çünki benim bütçe 500 taş çatlasa 600 olur anfi olarak bunu önerdiler gerek mono olması gerek fiyatı çok güzel alabilecegim anfilerden birisi bu. stereo anfi aldıgımda anfi konusunda sıkıntı yaşadım öncelerde ısınma oluyodu önceki sette comp derken? kicker'ın comp serisi wooferlarını mı yoksa compenent takım mı ?

comp serisi bas demek istemistim... ama dedigim decadeler 150 rms arkadasin arabada var tabiri caizse bagajda bas var gibi caliyor....sana tavsiyem birden tumunu yapma yapmisken yavas yavas kaliteli uzun omurlu bisey yap... benim tavsiyem o yonde olur decade alamam diyosan pioneerler isini fazlasiyla gorur... hic kompenet mevzusu gecmedigi icin bisey demedim ama onlere de kompenent guzel olur ama bu sefer bas icin mono alman sart cunku ovalleri ve kompenentleri giriceksin 4 kanal anfiye basida baglarsin ama tad vermez ses 4 kanala kompenentlerle ovalleri ayni kanaldan surecegin icin (bas iki kanali kullanacak) sesi dengeleyemeyecek ve kompenentlerin sesini ovallerin siddetinden duyamayacaksin bilmiyorum karisik mi anlattim.senn bu dediklerimi de dusun bi karara var senin icin en makul ve iyi sistemin kararini verelim pisman olma adas....

comp serisi bas demek istemistim... ama dedigim decadeler 150 rms arkadasin arabada var tabiri caizse bagajda bas var gibi caliyor....sana tavsiyem birden tumunu yapma yapmisken yavas yavas kaliteli uzun omurlu bisey yap... benim tavsiyem o yonde olur decade alamam diyosan pioneerler isini fazlasiyla gorur... hic kompenet mevzusu gecmedigi icin bisey demedim ama onlere de kompenent guzel olur ama bu sefer bas icin mono alman sart cunku ovalleri ve kompenentleri giriceksin 4 kanal anfiye basida baglarsin ama tad vermez ses 4 kanala kompenentlerle ovalleri ayni kanaldan surecegin icin (bas iki kanali kullanacak) sesi dengeleyemeyecek ve kompenentlerin sesini ovallerin siddetinden duyamayacaksin bilmiyorum karisik mi anlattim.senn bu dediklerimi de dusun bi karara var senin icin en makul ve iyi sistemin kararini verelim pisman olma adas....

comp serisi baslar 150 rms bildigim kdarıyla eger comp serisi alırsam anfiyi mono alabilirim ama bu seferde woofer güçsüz kalabilir o yüzden comp serisi bence iyi bi seçim olmaz mono anfiyle. kicker cvr alıp verdigim ilandaki mono anfiyide almayı düşünüyorum + oval pioneer alcam bunları yaptıktan sonra cebi biraz dogrultunca önleride compenentle degiştirmek gayet hoş olur bence dedigim gibi mono anfiyi kicker a şimdiki stereo anfimide ovallere ve compenentlere verirsem gayet güzel olur sanırım düşüncen nedir söylediklerime adaş. bide compenent markası olarak ne önerirsiniz?

Geri