Lavato ve lpg charger

lavato -lovato yazım hatası neden bahsettiğimizi biliyo herkes...bende çok memnunum bende sakarya-düzce arası(meşhurdur yol) 230 km/h gördüm.insaallah böle gider.
Herkesin neden bahsettiğini bilmesi için müneccim olması lazım.Piyasada Lovato orjinal olan üründür, ancak çakmasıda Lavatodur.yan sanayi ve yerli üretimdir.onun için sordum.Lavato yazmışsın.

he kusura bakma dalga geciyon sandımm. yok orjinali benimkii lovato yaniii

lpg charger neye göre farketti. hiç ölçüm yaptın mı ?

aynen yaptırdım benim aracım 2005 olduğundan 95 hp çıktı yıpranma payıda var ya.. bu cihazı taktırdım. 103 hp çıktı.bu cihazın dur kalklarda çok faydasını gördüm.bide eskisi kadar hantal değil...

aynen yaptırdım benim aracım 2005 olduğundan 95 hp çıktı yıpranma payıda var ya.. bu cihazı taktırdım. 103 hp çıktı.bu cihazın dur kalklarda çok faydasını gördüm.bide eskisi kadar hantal değil...
Bendede Lovato var neresine takılıyo bu alet maliyeti nedir?benimki astra 1.6 F kasa.

internette bu lpg cherger ile alakalı açıklamalar var.ordan bilgi alabilirsiniz.kaput altında boş bi yere takılıyor.hortumla motorun hava girişine bağlanıyor.ve o cihazın ucunda bir delik var sürekli dışarıdan temiz hava alarak motora gönderiyor.bana ilk anlatıkklarında mantıklı geldi çünkü dışarıdan temiz hava yani oksijenli hava girdiğinde yanma daha iyi olur diye düşündüm.çünkü motordaki mevcut hava oksijenden yoksun bir hava.kafamda tartıp düşününce mantıklı geldi.ben 100 tl ye taktırdım ama 150 civarı internette fiyatları.isterseniz bir araştırın.motora zararı varmı bilmiyorum.ama çok memnunum.

lpg charger fren tesisatının vakumundan alıyo havayı dolayısıyla frenlerin sertleşmesine sebep oluyo. ben çokta faydası olacağını zannetmiyorum aracın hava emiş ağzının büyüklüğünü ve çektiği havanın debisine kyaslanırsa incecik hortumdan nekadar hava çekebilirki faydası olacağını zannetmiyorum.

valla o senin düşüncen ama ben o işin pazarlamasını yapmıyorum sadece kullanıyorum ve memnunum.frenlede alakası yok diye biliyorum.çünkü fren şişirme gibi hiç öle bir problemle karşılaşmadım.ben bu cihazı taktırdıktan sonra tüvtürkte muayenede yaptırdım.biliyosunuzki orada motor-aydınlatma-fren sistemi-vs... bakılıyor.ve kusursuz raporu aldım.yani frenlere en ufak etkisi olsa kalırdım muayeneden...

sayın vectra34
sizin ürünün pazarlayıcısı olduğunuza dair bi cümle kullanmadım. sade görüş belirttim.

sadece frenlerde sertleşme olacağını söyledim, frenlerin sertleşmesi tutmaması demek değilki fren yapmak için ekstra güç harcamanız demek.

isteyen taktırır isteyen taktırmaz taktırmayında demedim , neden bukadar tepki verdiniz anlamadım?

montajını biliyorum bende taktırmak için çok inceledim. restenaus diye bi parça var araçlarda fren sistemindeki havayı alıyor bu alet bu restenaus un hava vakum hortumuna bağlanıyor ve burdan vakum sırasında hava çekiyor. ama bağlı olduğu hortumun çapı kadar.

Son düzenleme:
Geri