Ledli Bagaj Aydınlatması Corsa C(Resimli)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alper a
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hic sormayin benim zafiraya bende aldim bu led lerden ama nasil takilir nerden elektrik alirim diye düsünmekten bir türlü takamadim. arka bagaj lambasindan alinmasi gerek ama onun icinde arka tarafi sökmek lazim ne yaparim bilmiyorum..

arka Tarafı Sokmene Gerek yok.Lambayı oldugu yerden çıkar Fişten Alabilirsin Elektriğini Yada Arkasında Kabloları Hafif Sıyırarak Alabilirsin.

arkadasım cok basarılısın demek isterdim ama diyemiyorumm..

dur hemen kızmaa ustte dedigim lafa sana basarılsın diyerek hakikatten hakaret etmıs gibi oluruz ellerinee koluna saglık muhtesem isler bunlar..

bir gun senin yanındaa gelip 1 2 bakayım inceleyeyim. benım de aklımda vardıı ama hic cesaret bile edemedim

arkadasım cok basarılısın demek isterdim ama diyemiyorumm..

dur hemen kızmaa ustte dedigim lafa sana basarılsın diyerek hakikatten hakaret etmıs gibi oluruz ellerinee koluna saglık muhtesem isler bunlar..

bir gun senin yanındaa gelip 1 2 bakayım inceleyeyim. benım de aklımda vardıı ama hic cesaret bile edemedim

Tabi olur HerZaman Beklerim.Teşekkür Ederim Bu Arada Sözlerin için İstanbulun Neresindesin ??

en son yaptığınızı yazılı olarak kısaca açıklayabilir misiniz?

ledler Hazır Zaten Oncelikle Uygulayacagımız Alanın ölçüleri kadar şerit led alıyoruz.şerit ledlerin özelliği 12 voltla direk çalışmasıdır.direnç vb gibi şeyleri baglamaya Gerek yoktur bu yüzden uygulamak kolaydır.dikkat etmemiz gereken şeritler üzerinde kesmek için ayrılmış yerden kesmek bunun dışında elektrik alırken + ve - kutupları dikkat etmek.Ters baglarsanız Ledler Yanmayacaktır.Zaten kendiliğinden Yapışkanlıdır.Yapıştırmakta kolay.Elektriğide orjinal Bagaj lambasından aldınızmı Tamamdır.

Geri