ledli ısıklandırma ıcın 12 volt

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
bagaj lambasına direkt bagayabilirsin.

Ürün uzunluğu 60 cm dir.
12 v dan elektrik almaktadır.
2 li paket fiyatıdıri.2 adet gönderilmektedir.

diyor zaten.
YANI 12 V İLE ÇALIŞIYOR...

YALNIZ BAĞLARKEN KISADEVRE YAPMAMAYA DİKKAT ET..

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımkı tam olarak bu resımdekıde degıl floresan lamba gıbı cıft ısıklı mavı ve kırmızı yanıyor ucunda sanırım denemek amaclı pıl ve pıl kaploları var onları ıptal ederek katmam gereklı bagaj lambasına yaparsam bagajı actıkca yanar senın kısa devre olayını anlayamadım nasıl olabılırkı

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
kabloları birbirine degdirip aracın siğortalarını attırma
pil mi var.? ilandakinden farklıysa baglayınca yakabilirsin
piller kaç v ediyor

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
cengız abı serıtlerden bursada bugun gordum toptancıda yapıskanlı ıstegın yere yapıstır metre metre hesabı cok cesıtı vardı bende parkları ledlı sınyallerı ledlı yaptım cok guzell oldu hem daha ucuz galıba o serıtt 35 mılyon fazla geldı bana bıdaha gıdecem fıyat alıyım sıze soylerım fotoyu koyarım :)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
iyi olur bi bakalım burak parkları sinyaleri nası yaptın nası durmuş onlarında resimlerini koyabilirsen ii olur.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benımkı tam olarak bu resımdekıde degıl floresan lamba gıbı cıft ısıklı mavı ve kırmızı yanıyor ucunda sanırım denemek amaclı pıl ve pıl kaploları var onları ıptal ederek katmam gereklı bagaj lambasına yaparsam bagajı actıkca yanar senın kısa devre olayını anlayamadım nasıl olabılırkı
sen bunu sadece bagaj içi aydınlatma olarakmı yoksa parklarla beraber olarakmı düşünüyorsun bende yaptım kendi arabama kapılara yapışkanlı ledlilerden sadece kapılar açıkken yanıyor ben tavan lambasından aldım beraber yansınlar die

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bunu sadece bagaj içi aydınlatma olarakmı yoksa parklarla beraber olarakmı düşünüyorsun bende yaptım kendi arabama kapılara yapışkanlı ledlilerden sadece kapılar açıkken yanıyor ben tavan lambasından aldım beraber yansınlar die
bende bagaj lambasından alıyım bagaj acılınca yansın demı hos olacak sanırm yarın yaparım artık

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burda aynı urunu 45 ytl ye aldım kapı yanlarına koydum kapı acılınca yanıyor cok guzeloldu