LOL52 Cam Filmi Tavan Kaplama

güzel olmuş sağlıkla kullanın

2 far mı kardeşim kardeşim dediğin adama bu kadar atar yaptıracak olan şey helal olsun eywallah iyiliğini emeğini yardımını çok gördük ama aramızda olan şeyleride burda böyle yazmanı yakıştıramadım sana pm atsaydın keşke yada arasaydın numaramız belli evimiz belli adresimiz belli bizde kimsenin malı kalmamıştır kalmazda bu hafta içi götürür bırakırım farını
benım degıldı farlar ben senın ıcın arkadasımı aradım sana far ayarladım sahıbındenden 2 ay oncede msj attım aradımda benı takmadın farlar benım degıl anlıyormusun ben sana kefıl oldum ama suan ben arada kaldım yok evım adresım bellı v.s demene gerek yok sana defalarca soyledım ben sana

guzel olmus benım hosuma gıttı allah kaza ela vermesın kardesım

2 far mı kardeşim kardeşim dediğin adama bu kadar atar yaptıracak olan şey helal olsun eywallah iyiliğini emeğini yardımını çok gördük ama aramızda olan şeyleride burda böyle yazmanı yakıştıramadım sana pm atsaydın keşke yada arasaydın numaramız belli evimiz belli adresimiz belli bizde kimsenin malı kalmamıştır kalmazda bu hafta içi götürür bırakırım farını
10 gün oldu onur buradan yazsamda ö.m atsamda senin icin bişey değişmiyor gercekten

Geri