LPG + Acık hava filtresi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Firaty06
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Astra G aracım vardı 2001 model beyaz motor 50 bin km LPG de kullandım 95 bin km de sattım, bir gün olsun sorun çıkarmadı, Beyaz ekotek motorsa Atike taktır boş yere fazla para verme çekişten düşme olmuyor aynı zamanda 180-200 kmyi rahat basarsın yol bulabilirsen lpg de (ben 180 yaptım lpg de yol bitti daha doğrusu üstüne yemedi,korktum fren bile tutmuyor o hızda)ama siyah twinpotsa atikere yaklaşma asla h kasa aldım şimdi üzerinde zavolli var zerre kadar sorun arıza ışığı yok önceleri zawolli ve landirenzo öneriyordu servis sonraları brc de kendileri montaja başladılar, gelelim asıl meseleye bu sistemi araca iyi oturtan nam yapmış bi usta yada servis bulmalısın yoksa prins taktır ne taktırırsan taktır bi işe yaramaz.

Lpg taktıracaksan kesinlikle brc taktır ve Mocan otogazda taktır.2002 astra g aracımıza taktırdım çok memnunum şuan birde 98 gls astra f var ve onada yine Mocan otogazda lpg kitini taktıracağım.arıza ışığın yanmaz araban sirkelemez teklemez vs.vs....

Bu mocan kadar tecrübeli bir dönüşüm istasyonu da İstanbulda yok mu acaba? Bostancı sanayide var diye okudum Mocan'dan Övünç beyin tavsiye ettiği bir yermiş. Bu konuda bilgisi olan var mı?

bende astraya taktım ses güzel geliyor performans iyi sesde güzel ama yakıt fazla orjinal hava filtresinin üst kapağını açarsan daha güzel ses alırsın

Geri