lpg aracların büji AYARI

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan arda2006
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben bu bujiyi bmw'de de kullanıyordum. sen yine de sitedeki telefonu ara onlar sana uygun platinum bujiyi tavsiye ederler.

ha bu arada siteyle hiç bir alakam yoktur. senelerdir alışveriş yaparım güvenilir adamlar.

bence aracın orjinalinden şaşmamak gerek. ben orjinal kullanıyorum sorun yok. ne silkeleme ne sallama ne titreme. titreme olan varsa subap ayarı yaptırsın.

Lpg taktırmadan önce mi değişmek gerekiyor bujileri yoksa taktıktan sonra mı? farkeder mi acaba?

Son düzenleme:
Önce değişilse daha iyi bence . Yakıt değerleri değişeceğinden metrik ayar yapılır.

Bosh iridium buji mükemmel

LPG de düşük performans yaşayanlar için Bosh iridium tek tırnak bujileri öneririm. Düşük devirlerde ve kalkışlarda belirgin iyileşme var. Arabaya can geldi.
Bir uyarı: netteki fiyatlara aldanmayın. Gidin şehrinizdeki BOSH Car Servisine tanesi 10 TL den alın. Hem de takması içinde.
Kesinlikle denemeye değer.

Bana kalır ise LPG için arabanın eksozundan kazık sokup buji deliklerinden çıkarsan nafile... ama işte benzin fiyatları yüzünden millet LPG mecbur kalıyor ve bazıları da bu yüzden para kazanma derdinde... başkada bir şey değil.

Bana kalır ise LPG için arabanın eksozundan kazık sokup buji deliklerinden çıkarsan nafile... ama işte benzin fiyatları yüzünden millet LPG mecbur kalıyor ve bazıları da bu yüzden para kazanma derdinde... başkada bir şey değil.

Haklısınız para kazanmak için üretiliyor ama artısı olmaz diyorsanız yanılıyorsunuz.

Geri