lpg de koku var ?

abı ıyıde dandık gaz ıle koku ne alaka sonucta bı yerden gaz kacagı yok ıse koku yapmaz aynısı benımde dedıgım ıste ama tankın ordan koku yapıyor tum aracın ıcıne

İşte senin işin biraz garip ya... tank tarafından gelen gaz hayra alamet değil illa bir sıkıntı vardır. Ama nereden? bu gaz ölçüm cihazı ile kontrollerde çıkmaması da çok garip ya.

aynen abı gıderken oldugu ıcın hıc bı sekılde cıkmıyor tankın ordakı vıdalara felan vaktım gevsek mı dıye onlardada sıkıntı yok ondan aklıma sadece egzos geldı

simit tank abi.. hatta bı ara şuda geldı aklıma sordum olmaz dedıler bu akza anında tank sıkışınca ıcındekı gazı dısarı atan bı agız var orda ıste 5 bar ı gectımı gazı salmaya başlıyor mesela ondamı kaçak var dedım oda degılmıs

Allah Allah şimdi gözümün önüne getiriyorum ama oradan kaçak yapacak bir yerde yok ki... hayret ya... başka neden yapar acep?

yanmamış egzoz gazı olmasın ???
yalnız haraket halinde arka taraftan gaz kokusu gelmesi bir handikap...
gaz dolum ağzı bağaj içinde mi ?

yoo oda değil oda dısarda alt tarafta ıste bende aynı sızın gıbı duşun duşun kafayı yıcem ama bı turlu gecıremıyorum kokuyu

Şimdi tank girişinde şamandıra kısmını saymaz isek bir giriş bir çıkış var. Giriş kısmında gaz kalsa bile sadece bakır boru da çalıyor ve kaçak dahi olsa içinde gaz bitince durur ama birde beyine giden kısım var... işte orada kaçak varsa çok fena senin yoğunlaşman gereken kısım beyne giden kısım.

abı olmadı en son sökucem tum sıstemı gerı toplucam ılk bı gotureyım bakalım servısıne ne dıcekler kafayı yedırcek bısey resmen

Geri