lpg de tek marşta almama sorununa çözüm

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan see_none
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu forumda sıkça rastladığım bi sorun bu.kendi arabamda da yaşadım canımdan bezmiştim artık.sonunda arızayı çözdük.arabayı stop ettikten sonra motor soğuyunca tek marşta almıyodu.sorunun önce tüpün enjektötrlerinden olduğunu sandık.ama değildi.asıl sorun lpg nin tamir takımndan.aekadaşlar bu sorunu yaşayanlar varsa mutlaka tamir takımını değiştirin.artık sorunsuz bi şekilde tek marşta alıyo artık ben kurtuldum umarım işinize yarar.benim lpg voltran marka yetkili serviste 150 ytl ye takılıyor.

arkadaşlar bu forumda sıkça rastladığım bi sorun bu.kendi arabamda da yaşadım canımdan bezmiştim artık.sonunda arızayı çözdük.arabayı stop ettikten sonra motor soğuyunca tek marşta almıyodu.sorunun önce tüpün enjektötrlerinden olduğunu sandık.ama değildi.asıl sorun lpg nin tamir takımndan.aekadaşlar bu sorunu yaşayanlar varsa mutlaka tamir takımını değiştirin.artık sorunsuz bi şekilde tek marşta alıyo artık ben kurtuldum umarım işinize yarar.benim lpg voltran marka yetkili serviste 150 ytl ye takılıyor.

tamir takımı nedir?nereye takılıyor?

lpg nin beyin kısmında bunun takılmasını zaten yetkili servis yapabilir

Benim sorunda benzer ama benzindeyken tekleyip gazdayken normale dönüyor... Bakalım ne çıkçak sorunu....

Tamir takımı LPG beyninde değilde Regülatör yani buharlaştırıcı diye tabir edilen içinde oluyor bildiğim kadarıyla.

Benim sorunda benzer ama benzindeyken tekleyip gazdayken normale dönüyor... Bakalım ne çıkçak sorunu....
benzinmde titreme yapmasının nedeni lpg hortumlarında bir miktar gaz kalmasıdır.hortumlar ne kadar kısa olursa o kadar az oluyo bu titreme olayı fakat yinede ben halledemedim bu titremeyi

Teşekkürler.....

ne 150 sı arkadasım
regulatıoru acıp ıcındekı 2 3 parcayı degıstırın 20 lıra etmez

yok arkdsım bndede voltran vardı kasık ve dıyafram deısmıstı 100 ytl yee o ıstwe

sız bence bu alet 3 yıl garantılı
fabrıkasına sorun takanlara degıl
onlar garantılı malıda parayal degıstıryor

Geri