LPG dönüşümü tercihi

hangi lpg kiti?

• Kullanılan toplam oy
    43
ben 2005den bu yana prins vsi sistem kullanıyorum sıkıntı yaşamadım sistem kaliteli ama montaj yapacak ustada kaliteli olmalı fiyat olarak yüksek gibi brc tarzı birşeyde makul 2005de pek fazla kit yoktu kaliteli tuzluda olsa bu yuzden prinsi tercih etmiştim ben.

Arkadaşlar aslında LPG konusun hassas olduğum konunun başında geliyor malum. Bende nette araştırma içindeydim. Bir çok firma ile bire bir görüşmem oldu. Ama Omevela markası bana biraz daha mantıklı geldi. Bu marka hakkında düşünceleriniz ne?

artık sıvı sistemler çıktı gücünüz yetiyorsa lpdi takın kafanız rahat olsun yok araç ısındımı lpgye geçtimi vs vs..

Arkadaşlar aslında LPG konusun hassas olduğum konunun başında geliyor malum. Bende nette araştırma içindeydim. Bir çok firma ile bire bir görüşmem oldu. Ama Omevela markası bana biraz daha mantıklı geldi. Bu marka hakkında düşünceleriniz ne?

hiç duymadım bence riske gerek yok 3-5 için dünya markaları her zaman doğru tercih olacaktır düzgün bir ustanın elinde brc,landi renzo,prins,teleflex..

Prins , brc ,zavoli , landi renzo , lovato sıralamasını verebilirim. Bunlar kaliteli ve servisi yaygın markalardır. Bütçenize göre uygun kiti seçin ama kaliteli namı duyulmuş işinin ehli ustaya taktırın. Aracınız da bakımlı ise sorunsuz binersiniz. Benim araçların birinde prins , diğerinde zavoli takılı.
Ankara da mocan otogazı (brc) tavsiye ederim. Övünç bey ile görüşün aklınıza takılan birşey kalmasın. Mocan iyi iş çıkarır ve her zaman malının arkasındadır

Hiç bilinmedik markalarla maceraya kalkışmayın.

Geri