lpg için tavsiye?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan duman666
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
lavato taktırdım bir yıl oldu bir sorun yaşamadım.

ben prins kullanıyorum ve çok memnunum ..pirns var sorun yok denebilir

ramses adında bi marka var yeni çıktı arkadaslar 790 tl 10 taksit diyoryar reklamlarda bilginiz var mı

dostum brc öneririm yetkili servisinde taktır (yaldızlar otogaz ankarada) internetten adresini bulabilirsin

ben 5 yıldır sfı gt de kullanıyorum 100 bin yaptım tık demedi öneririm

bende brc var çok , çok memnumun bir sorunla karşılamadım 1500tl ye taktırdım 10aydır kullanıyorum ,mükammel diyebilirim

slm bende de 2004 1.6 astra classic comfort var. 1 ay önce 990 liraya (10 taksit) atiker marka LPG taktırdım. 2000 km yol yaptım. çok memnunum. uzun yolda kmde 12 kuruş yakıyor. bilginize...

Merhabalar hocam bende Nevşehirde ikamet ediyorum. Astra 1,6 elegance var. Atiker taktırmayı düşünüyorum. Kayseride atiker bölge distiriütörü kyoto var oraya taktırmayı düşünüyorum acaba siz nerde taktırdınız bilgilendirirsenız sevinirim

ben tomasetto taktırdım fakat memnun degilim çarşamba günü atikerle degiştirecegim

Merhabalar hocam bende Nevşehirde ikamet ediyorum. Astra 1,6 elegance var. Atiker taktırmayı düşünüyorum. Kayseride atiker bölge distiriütörü kyoto var oraya taktırmayı düşünüyorum acaba siz nerde taktırdınız bilgilendirirsenız sevinirim
ben eskişehirliyim. Şubat tatilinde eskişehire gittiğimde taktırmıştım.

Geri