lpg işiklı gösterge hk.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ares55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lpğ göstergesi çok uzak gözden egilmek zorunda kalıyorum buda kaza riskini artırıyor yolda bu işiklı göstergeyi kablo ekleyip uzatma şansı varmı acaba.(tabi ehliyetli kişilere) araç vectra 2.0 cdx 2000 mod.(konuyu ilğili sayfaya açmıştım ama yorum alamayınca buraya kopyaladım)

arkadaşlar lpğ göstergesi çok uzak gözden egilmek zorunda kalıyorum buda kaza riskini artırıyor yolda bu işiklı göstergeyi kablo ekleyip uzatma şansı varmı acaba.(tabi ehliyetli kişilere) araç vectra 2.0 cdx 2000 mod.(konuyu ilğili sayfaya açmıştım ama yorum alamayınca buraya kopyaladım)

Kac km de bir bakma ihtiyacin var?
Her calistirma da hareket oncesi bir kere baktikdan sonra her 50 km de bir bakmak ne gibi bir risk olusturabilir ki?

Elektrik kablosuna ekleme işlem olmaz. Yeri değişme konusunda değişir. Ama aracında sıkıntı yok ise bende bırak öyle de kaldın durduk yere aracında işlem yaptırma.

istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. 4 yada 5 adet ince kablo var . öncelikle akünüzün kutup başını sökün ,araçta elektrik olmasın. daha sonra lpg düğmesine giden kabloları uygun yerden renk kodlamasına bakarak kesin. düğmeyi nereye koymak istiyotrsanız, ekleyeceğiniz kablo mesafesini ayarlayın .daha sonra kabloları tek tek lehimleyerek birleştrin ve lehimlenen yerlere makaron geçirip ısıtarak ek yerini kısadevre ve kopma ihtimaline karşı izole edin. işlem bu kadar. zaten ekleyeceğiniz kabloda 50 cm geçmez diye düşünüyorum. bu yüzden sıkıntı olmaz kolay gelsin....

teşekkürler arkadaşlar vermiş oldugunuz bilğilerden dolayı

Geri