Lpg mi Benzin mi Eko66 mı Mazot mu ya da Başka Alternatifler mi?

Tüketim, tasarruf ve performans baglamında hangi yakıtı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    79
combo hafif ticari olupta en az yakan, en binek konforuna yakın olan, en estetik görünüşlü, bakım fiyatları ortalama olan, ama en dayanıklı olan, bagajı en büyük olan bir araçtır. var mı ötesi?

İstanbul'da benzine para yetişmiyor ne yazık ki 1.2 Corsa ile bile. Mazotun da bir anlamı kalmadı, en iyisi eski bir araç alıp LPG taktırmak.

bu lpg diyenler acaba araçlarına aldıkları benzinide yakıt sarfiyatını hesap ederken işleme sokuyorlar mı?

benzin 95 oktan.hiçbir zaman aracıma lpg takmayı düşünmedim.

bu lpg diyenler acaba araçlarına aldıkları benzinide yakıt sarfiyatını hesap ederken işleme sokuyorlar mı?
yok ben katmıyom ama 10 gun oldu gecelı 50 mılyona fulluyom lgp 40 lıtre of be ya dunya varmıs ama lgp su ara cok yakıyo 140 km yaptım 1500 de ayara gıtcem yarın gece ankaraya gıdıcem gıdp geldıkmı 1500 bulur o zaman net km kac yaktıgını ogrencez bu benım 2 cı depo 56 ytl aldı bugun:D

Benzinli arabayı tek geçerim.Bunu daha önce 4 kez lpgli araç kullandığım ve memnun kalmadığım için söylüyorum.Litre olarak fiyatı ucuz olsada çıkardığı sorunlar ve yapılan masraflar birde aracın düştüğü kötü durum dikkate alındığında benzinli araç her hal ve taktirde önde gözüküyor.Bunu tecrübeme dayanarak söylüyorum

Geri