lpg simit tank değişimi

BesirBinici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kadara mal oldu hocam

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
300 tl, 6 taksit de yaptılar. senelerdir beklememe değmezmiş

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim bu benim aracın bagajı düşünsene burada kocaman silindir şeklinde bir tank olduğunu :D

attachment.php

Ekli dosyalar

• PICT0138 (Small).JPG
    PICT0138 (Small).JPG
    54.4 KB · Görüntüleme: 21

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim bu benim aracın bagajı düşünsene burada kocaman silindir şeklinde bir tank olduğunu :D

attachment.php
lpg için yer kalmamış abi zaten. [emoji3] lpg yi silindir taksalardi araba içinde oturmaya yer olmazdı heralde

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
lpg için yer kalmamış abi zaten. [emoji3] lpg yi silindir taksalardi araba içinde oturmaya yer olmazdı heralde

Siyah poşet içinde olan da yedek teker :D sonradan yedek tekeri artık yanıma almamaya başladım. Onun yerine bir hava pompası çakmakta çalışan birde lastik tamir spreyi aldım tamam artık kaldı yere kadar dedim çok şükür bunca zaman sorun olmadı ama bir daha araç aldığım da lastik zırhı denen zımbırtıdan alacağım. Oldu mu tam olsun diye :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyah poşet içinde olan da yedek teker :D sonradan yedek tekeri artık yanıma almamaya başladım. Onun yerine bir hava pompası çakmakta çalışan birde lastik tamir spreyi aldım tamam artık kaldı yere kadar dedim çok şükür bunca zaman sorun olmadı ama bir daha araç aldığım da lastik zırhı denen zımbırtıdan alacağım. Oldu mu tam olsun diye :)
bende yedek tekeri hemen garaja koydum. lastik tamir spreyi daha almadım. genelde sehirici kullandığım için almam heralde. şehir dışında çıkarken de bagaja atar öyle çıkarım. 8 senedir araba sahibiyim allaha şükür daha bir kere lastiğim patladı. onuda indiginin sesini duyar duymaz lastikciye gidip yaptırdım. yedek lastiği hiç kullanmadım bunca zamandır. inşallah bundan sonra da gerek duymam

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bende yedek tekeri hemen garaja koydum. lastik tamir spreyi daha almadım. genelde sehirici kullandığım için almam heralde. şehir dışında çıkarken de bagaja atar öyle çıkarım. 8 senedir araba sahibiyim allaha şükür daha bir kere lastiğim patladı. onuda indiginin sesini duyar duymaz lastikciye gidip yaptırdım. yedek lastiği hiç kullanmadım bunca zamandır. inşallah bundan sonra da gerek duymam

İnşallah kardeşim zamanın da tükenmiş lastik kullanmadıkdan sonra kolay kolay bir şey olmaz. Ama işte uzun yolda özellikle bu hurda çeken kamyonlardan düşen metal parçaları harbi çok sakat birden lastiği parçalaması an meselesi keşke lastik ile kalsa Allah vermesin arabanın takla atması da an meselesi.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah kardeşim zamanın da tükenmiş lastik kullanmadıkdan sonra kolay kolay bir şey olmaz. Ama işte uzun yolda özellikle bu hurda çeken kamyonlardan düşen metal parçaları harbi çok sakat birden lastiği parçalaması an meselesi keşke lastik ile kalsa Allah vermesin arabanın takla atması da an meselesi.
sorma abi bazen görüyorum da hiç önlem almadan hınca hınç hurda yükleyip çıkıyorlar yola. tamam hurda ülke ekonomisi için büyük kazanç ama hiçbir hurda insan hayatından önemli değil.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

attachment.php

Uzun yola çıktığımda bagaj yetmediği için arka koltukları bile yatırıyorum, böyle giderse tavana bir tane de port bagaj takmayı düşünüyorum :D.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Uzun yola çıktığımda bagaj yetmediği için arka koltukları bile yatırıyorum, böyle giderse tavana bir tane de port bagaj takmayı düşünüyorum :D.

Abi sorma bizim köyde hane sütçülük yapar malum şehirden gelen kişilere süt veriyorlar burada en büyük dert süt verecekleri bidon dert oluyor geçen köye gideceğim beş litrelik tam 200 boş bidon attım arabaya hehe daha yüz tane daha rahat alacak yer vardı ileri de yine araç alacağım zaman arka koltuk tam yatan araç benim ilk tercihim olacak ya değilse diğer araçlar benim pek işime yaramaz hele birde balık tutkum var o zaman araba boğazına kadar doluyor eğer hb yada sedan araç olsa pek işime yaramaz çünkü yüklediğim şeyleri almaz piyasada şimdi duyguma hitap eden yine astra sw var hehe o kadar opel e gıcık olup yine opel alır isem vay halime hehe