LÜKS arabaların KAZALARIDA bir başka oluyor :))

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şu ön tarafı ince araba kullanmak gerçekten çok riskli, bir ara Ankara'da eskişehir yolunda trafik kalabalık bizim otobüs belde marka, önde de bir tane lamborghini var incecik araba şoför aynen şöyle demişti "anee arabaya bak alsam mı şunu altıma" düşündüm de o zaman yani teşebbüs etse alırdı altına :))

Şu lift kazasını görünce aklıma benim araba geldi bir ara Ankara Opan da arabayı lifte kaldırmışlardı, şanzımanı indirmişler bi baktım arabaya liftin bir ayağı sadece 2 cm ile tutuyor arabayı bi bıraksa gitti araç birde sallanıp duruyor araç tamir sırasında, uyarmıştım adam hiç panik yapmadan bir kalas buldu lifti az indirip arabayı kalasla tutup ayağı ortaladı. Ya diyorum ben demeseydim araba 1-2 kişiyi feci yaralar belki öldürür kendine paramparça olurdu.
Hani bakınca kaza olayı saniyelik dikkatsizliğin sonucu araba pert oluyor ama toplasan en fazla 3-4 saniye sürmüştür o hale gelmesi.

Aman dikkat arkadaşlar, hele yağmurlu havalarda daha da dikkat yıllardır sorarım bu soruyu yağmurda sürücüler neden bu kadar hızlı gider diye acaba diyorum sileceklerin hızına mı kapılıyorlar ya da sı sesi mi hoşlarına gidiyor, aynı yolsa yağmur yağmadığı zaman ortalama hız 60 ise yağmurda 80 oluyor bence.
Kazasız belasız günler...
Paylaşım için teşekkürler.

:( Yazık olmuş arabalara..

içim eridi valla...:( biz bulamıyoruz bulanlar kıymetini bilmiyor..nolurdu sanki şu ferrariyi 60 ı geçmeden en sağ şeritte kullansan..:D

susurluk mercedesıde dahil edilmeli..

biz bakmaya kıyamıyoruz ...adamlar canım makineleri mundar etmişler yav..

Geri