lütfen acil yardım

Tikanan kanallari kendim temizleyebilirmiyim. Baasit bir şeymi yoksa usta şart mi?

kanalari polen filitesini koydugun yerin önü yani orayi acacaksin...eger yapabilirsen???

O düğme çalişmiyor. Bastiğim zaman işik yanmiyor. Klima ve arka cam işiklari yaniyor onun işiği yanmiyor.

isigi yanmayabilir ampülü bozuktur..ama motor calisirken basitgin zaman hava akimi sesi degisiyormu? veya ses duyurmusun..önce havalandirmayi sona getir yani ac

bak umutcan ön kaputu acinca soför yaninda sileceklerin orada plastik var orayi acinca icinde resimde koydugum yer var bak dibine lastik tipa var ve bu resimdeki gibi tikali olabilir ve yagmur suyu birikebilir

Son düzenleme:
Bu sorunun aynısı bendede var özellikle yağmurlu havalarda klima acık gitmem gerekiyor yoksa buğunda ön tarafı görmek imkansız oluyor.

O düğme çalişmiyor. Bastiğim zaman işik yanmiyor. Klima ve arka cam işiklari yaniyor onun işiği yanmiyor.

Havanın akış yönünü belirleyen düğme cama doğru ise çalışmaz diye biliyorum...

bu düğmenin konumunu değiştir mesela ayaklarına verdir havayı, tekrar dene o anahtarı...

umut direksiyon kutusunun o kısma gelen su tahliye hortumu var semianın dediği yerle birlikte dediğim kısmıda kendin kontrol edebilirsin görünen biyerde

kardeş benim başıma aynısı geldi.. hiç arama başka yerlerde.. beni dinle;
aracın iç dış hava kanalını ayarlayan düğme var. o düğme bi motoru çalıştırıyor ve havayı içten mi dıştanmı alacağına karar verdirtiyor. o motor bi oyuncak motoru olduğu için bi süre sonra bozuluyor ve hava devamlı iç havada kalıyor.. bu da acayip bi şekilde buğu yapar.. hatta buğuyu da geçer damla damla su akara camlardan..

yapman gereken sağdaki torpidoyu 6 tane vidasından sök. ve arkasında havalandırma sistemini gör. ordaki kolu motorlu sistemden ayır ve elinle çek kolu kapat.. yani havayı tekrar dışardan alacak şekilde bırak.

buda resmi

kapak resimde gördüğün gibiyse iç hava demektir. kolu çek aşağı o kapak kapanır..

fanmotorskmwa5.jpg

Havanın akış yönünü belirleyen düğme cama doğru ise çalışmaz diye biliyorum...

bu düğmenin konumunu değiştir mesela ayaklarına verdir havayı, tekrar dene o anahtarı...
kardes o dügme asagi yukari dügmesi degil...disdan iceri temiz hava akisi veya disarida pis koku egzos kokusu oldugunda mesela tünellerde disari havayi kapatip icerdeki havayi filitreleme dügmesi....mesela nerede kullanilir..avusturyadaki 11 kilometrelik tunellerde..bektas kardes anladi ne dedigimi...

Geri