Lütfen Torpil Yapmayalım!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Cihanqir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce hangisi

• Bmw 89 serisi (eski kasa) e30 320i 325i

Oy: 43 58.9%
  • Opel Sfi Dohc 94 serisi 2.0 150 hp

Oy: 30 41.1%

• Kullanılan toplam oy
    73
Arkadaşlar lütfen kızmayın bana ama şuana kadar 42 tane oy kullanılmış ama ne amaçlı karşılaştırıldığı doğru dürüst bilinmeyerek.. Oylar neye göre verildi_? Roll, drag, yakıt, masraf, kalite, keyif _?

Ankete dönücek olursak benim gönlümdede e30 yatıyor ama temizini bulmak lazım yoksa eminim çok üzer bizi..

ben binmek için alcam onun için karşılaştırıyorum performans bakım v.s konfor

etlik yada keçiörende ikamet ediyorsannız kesinlkle e30

ışıklarda bol bol arkdas edinirsiniz

arkadaşım ben olsam sfi alırıdım.temiz bir e30 zor bulursun, fazla yakarsın, imajı neredeyse sıfır (kanı kaynayan gençeler işin dışında bu araçları babam gördüğü zaman çakal arabası diyor) bu böyle uzar gider liste. temiz bir sfi ufak masraflar yaparak örneğin respect bir chip alırsın örnek benim sfi, dyno verisi var 169.4 hp olur ondan sonra değme keyfine . 320 alacaksan sfii yanına bile yaklaşamzasın bunuda bil

Son düzenleme:
benim tercihim Bmw olurdu

etlik yada keçiörende ikamet ediyorsannız kesinlkle e30

ışıklarda bol bol arkdas edinirsiniz

ne demek istediğnz anlamadım ben binmek için alcam onun için aklımdaki çıktı sfi parça model km bakımından performans bakım yakıt konfor v.s sfi oldğunu düsündüm ve öle çıkıo

çok sacma yorumlar vardı bitanede ben ekledim 2 aracında hayatnda içine binmemiş adamalr güzel yanlıyor diye bide adı var diye 89 model bmw yi tavsiye ediyor.

şimdi bu kişinin elinden 15 milyarı alsan karslıgında araba vercez sec desen o zman neyi sececegi belli.

burda kimsenin kaybediceği bişey olmadıgından arkadasım macera yasasın diye bmw diyorlar:)

E 30.....
Duygusal davranmamak gerek...arkadaşlar...
İki aracı'da en temiz ve performanslı haliyle karşılaştırıyoruz...yani sadece genel bir karşılaştırma...ben bmw'de kullandım...
ama kullanmadı diye karşılaştırma yapan arkadaşları'da eleştirmemek gerek...
İnsan kullanmıyabilir,ama araştırmacıdır ve benim aracımı benden iyi tanıyabilir...

Yeni model araçlarla kıyaslarken 93-94 .....sfi'leri zamanının parmakla gösterilen araçları diyoruz...
e 30'da zamanının üstün performanslı araçları...ben öyle bakıyorum....

...:cool:

Son düzenleme:
Geri