Macunlu plakalık iptali

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
adnan kardes anadolu yakasında bu işin bir numarası olan bı yer var bostancıda fiberci ahmet die bilinir piyasada..ustalıgı harbı 10 numaradır..bnde snın dedıgın ıslemı yaptırıcam olmazsa ben bı konusayım ıkı arac gelcez son ne olur fln dıe..dee 300 fln cekerse bnde weremem ztn 200 bılemedın 250 lıraya halletmemız lazım : )

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fibercilerin dışında bunu plastik kaynatan ustalarada yaptırtabilirsin bence oraya uygun bi parça keser. plaka gibi monte edersin.plakayıda onun üzerine koyarsın. veya yapılan o parçayı boyatırsın 30-40 milyona. kenarlarada hafiften karlık takarken sürülen renkli macunlardan. istediğin zamanda sökersin. ankara'da olsan 100 liraya hallettirirdik.

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adnan kardes anadolu yakasında bu işin bir numarası olan bı yer var bostancıda fiberci ahmet die bilinir piyasada..ustalıgı harbı 10 numaradır..bnde snın dedıgın ıslemı yaptırıcam olmazsa ben bı konusayım ıkı arac gelcez son ne olur fln dıe..dee 300 fln cekerse bnde weremem ztn 200 bılemedın 250 lıraya halletmemız lazım : )

olur öyle daha mantıklı..mutlaka indirim yapar iki arabaya ama bir günde halledebilirmi acaba ikimizinde işini?

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
bnde fiber boya seklı gbı olmazz ama fıkrıne saygı dduyarım..sanırım arkadasda bn gbı plakasız gezmek ıcın bu yonteme yönelmıs..

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
adnan arkadasım snınkını 1 gunde halletsın ertesı gunde bnmkını halleder olmadı paramızı pesın verırız..bn yakınım bostancıya ertesı gun bı dha gıder hallederım..

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fibercilerin dışında bunu plastik kaynatan ustalarada yaptırtabilirsin bence oraya uygun bi parça keser. plaka gibi monte edersin.plakayıda onun üzerine koyarsın. veya yapılan o parçayı boyatırsın 30-40 milyona. kenarlarada hafiften karlık takarken sürülen renkli macunlardan. istediğin zamanda sökersin. ankara'da olsan 100 liraya hallettirirdik.

haklısın Uğur olabilir ama görsellik açısından biraz kötü durabilir.Benim amacım resimdeki gibi düz yapmak öyle olunca çift taraflı bantla kare plaka takmayı düşünüyorum gerektiğinde de plakasız gezmek için;)ön taraf plakasız ve o düz oldu mu inan çok güzel duruyo;)

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın Uğur olabilir ama görsellik açısından biraz kötü durabilir.Benim amacım resimdeki gibi düz yapmak öyle olunca çift taraflı bantla kare plaka takmayı düşünüyorum gerektiğinde de plakasız gezmek için;)ön taraf plakasız ve o düz oldu mu inan çok güzel duruyo;)

evet Adnancım haklısın çok güzel duru bencede. ama bana önce jant :) para harcamadan onu alcam kısmetse :) şubata fotoları koyarım inşallah :) sonrada bi istanbul, yanındayım Adnan :)

BabyFaceM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
img217.imageshack.us
herzaman yaratıcılıga saygımız sonsuz bnmde aklıma sımdı bı fıkır geldı

plakamı soktugumda arkada 2-3 tane buuk sayılabılcek delıkler meydana cıktı beklenmedık delıklerdı..fıber ıslemıne gırene kadar delırlerı kapamak ıcın aracın rengınde folyo bulup tam plaka yerıne aracın rengınde folyo yapıstırmak gecıcı bı cozum olabılır..