mae 43-kse 71-kds 17-dar 47-sn 168 rolling

mae 43-kse 71-kds 17-dar 41-sn 168 rolling

• MAE 43

Oy: 17 12.0%
  • KSE 71

Oy: 26 18.3%
  • KDS 17

Oy: 38 26.8%
  • DAR 47

Oy: 32 22.5%
  • SN 168

Oy: 29 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    142
MAE min buji kablolarında arıza war o yürümez :)
KSE kaan arabaya bişey olur diye basmaz bide yeni baba oldu korkar :)
KDS şanzuman kırar en fazla 50 metre gider :)
DAR bu baltanın muaynesi yok :)
SNN sinanın arabada nazar war bassada gitmiyo araba şekil için üretilmiş :)

Bu durumda hepsini benim cisiay geçer :)
Yapma Eray abi yaa milletin kirli çamaşırlarını ortaya çıkarmışsın :D o zaman bak benim gibi millet havaya girer:) ee o zaman rollinge benimde ismimi yazın ne olcaksa olsun bu devirde yürüyen araba bulmak zor:) hemide servis bakımlı peh peh peh:kop:

Lunaparka gidelim, çarpışan arabalara binelim. Burak sen de gel.. :)

Lunaparka gidelim, çarpışan arabalara binelim. Burak sen de gel.. :)
Az kaldı şurda Onur abi sonra dicem ama bu lafları alla alla çarpışan otolarmış açıkcası kırdın kalbimi tamam altımda cevbedici araba yok veya olmayabilir ama işte illaki yaşımı sildirceksiniz dimi şuna bak ya alay konusu olmuşuz topicte:( gerçekten eskişehire yolunuz düşerse tanışalım böle olmıcak tavsiye ederim :)
KARTİNGİ TAVSİYE EDERİM...

Az kaldı şurda Onur abi sonra dicem ama bu lafları alla alla çarpışan otolarmış açıkcası kırdın kalbimi tamam altımda cevbedici araba yok veya olmayabilir ama işte illaki yaşımı sildirceksiniz dimi şuna bak ya alay konusu olmuşuz topicte:( gerçekten eskişehire yolunuz düşerse tanışalım böle olmıcak tavsiye ederim :)
KARTİNGİ TAVSİYE EDERİM...
Kusura bakma Onur abi ya heralde burda biraz ben abartmışım tabi sebebimde var iki hafta araç kullanmadıydım kafam allak bullaktı bide sen bana lunaparka gidelim diyince zaten araba kullanamamışım birden laf çarpıtma zannettim tabi onur abi bu saatten sonra ne rolling yapılır nede drag hatta açıklayım yanlış anlaşılma olmasın ndeni ise az önce araca 30luk benzin attım inanın ibre şöle bi oynar gibi oldu:cry: ee bide şimdi rollingti dragtı benzin die bişey kalmaz hemde aracımızı üzmekten yana başka bişey yapmış olmayız benim aracım değerli kıyamam ben ona:rolleyes:

Samet abi benimde ismimi yazın artık kozumuzu orda paylaşalım gerçekten benzin felaket bişey olmuş ne zamandır araca benzin almıyordum işte az önce dedim şöle iki turlayayım dedim bi baktımki benzin işareti, yanıyo dedim gidiyim 30luk atayım dedim ibreyi bile oynatmadı:( nasıl olcak böle anlamıyorum en iisi çarpışan diilde karting en temizi:)

Geri