mae 43-kse 71-kds 17-dar 47-sn 168 rolling

mae 43-kse 71-kds 17-dar 41-sn 168 rolling

• MAE 43

Oy: 17 12.0%
  • KSE 71

Oy: 26 18.3%
  • KDS 17

Oy: 38 26.8%
  • DAR 47

Oy: 32 22.5%
  • SN 168

Oy: 29 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    142
valla arkadaşlar usta gözüyle söylemek gerekirse dar 47 gider gibi geliyor ama kds17 son işlemlerden sonra nasıldır bilemem yani ikisi arasında gibi geliyor bana(bu arada yavuz diğer arabaları biliyorsun ben yapıyorum yani ogün seni zorlamamaları içiin bi kaç üçkağıt yapabilirim anlaşırsak tabii:D )

uehueue dün sanki bu muhabbet geçiodu biraz yavuz abi dikkatLi oL heran hersey oLAbiLİr:D:D aLeyhinede döner sanki bu oLay parya bakıo bu iş :D:D

valla arkadaşlar usta gözüyle söylemek gerekirse dar 47 gider gibi geliyor ama kds17 son işlemlerden sonra nasıldır bilemem yani ikisi arasında gibi geliyor bana(bu arada yavuz diğer arabaları biliyorsun ben yapıyorum yani ogün seni zorlamamaları içiin bi kaç üçkağıt yapabilirim anlaşırsak tabii:D )

DAR 47'mi,hangi araba bu,sahibi kim :D abi şaka biryana böyle bir deneme belki hiçbir zaman olmayacak yada olsada sonuçtan belki kimsenin haberi olmayacak.. burda bahsi geçen 4 araçta sınıflarının parmakla gösterilen araçları.Bu araçların arasına benim plakamında eklenmesi benim için şereftir.Denesek sonuncu olsam bile hiç dokunmaz bana..

Oyum 34 mae 43 e Fotoda yanında duran siyah astra gsi karşılastırmada nie yok? Doğrusu ben aracın temizliğine hayran oldum.Yoksa hiçbirinin performansı konusunda fikir sahibi değilim.

ben dar(kin) dedim ama kadettlerin hepinde de gözüm kaldı açıkcası

Hakikaten seçim çok zor bu konuda...

Seçenekler arasında,

Şu An itibari ile,

DAR47 ile KDS17 arasında gidip gidip geliyorum...
:good: :good: :good: :good: aynen abi bende iki kisinin arasında kaldım bunu çözüme kavuşturmalıyız böle olmaz opel ailesi olarak çözüme kavuşturalım yani bi drag heralde çözüme ulaştırır veya 2,3,4,... sonucu bulana kadar :D

Geri