Makinam-6- cikti sonunda

Amma takıldınız fuar işine sizde,inanmıyosunuz belli adama,fuar dediğiniz nedir ki zaten 1 tanıdıkla stock arabanızı bile sokarsınız burası türkiye:D
Kendi çapında yapmış fena da olmamış aracın rengi falso onun dışındakiler iyi sayılır,iyi günlerde kullanın.

kardeş fuar ne fuarı olcak draglara cıkcaktık yetişmediginden biz uygulamaları yarıda bıraktık aracın magzemeleri duruyo halen en kısa zamanda takcaz

IHI VF35 ORJİNAL STİ TURBOSU,HKS BLOW OFF,HKS BOOST SAATİ,HKS Hİ POWER CAT BACK(ORJİNAL) EGSOZ,DOWN PİPE,70'LİK DÜZ KROM POLİSAJLI ARA BORULAR BULUNMAKTADIR. takılmaya hazır bekliyo ne oldugunu takınca arkadaşlar anlar umarım

IHI VF35 ORJİNAL STİ TURBOSU,HKS BLOW OFF,HKS BOOST SAATİ,HKS Hİ POWER CAT BACK(ORJİNAL) EGSOZ,DOWN PİPE,70'LİK DÜZ KROM POLİSAJLI ARA BORULAR BULUNMAKTADIR. takılmaya hazır bekliyo ne oldugunu takınca arkadaşlar anlar umarım

yazilim ??

kardeş fuar ne fuarı olcak draglara cıkcaktık yetişmediginden biz uygulamaları yarıda bıraktık aracın magzemeleri duruyo halen en kısa zamanda takcaz

Ha siz draglara fuar diyorsunuz kendi aranızda, anladım şimdi...Bu arada bu yazdıklarının hepsi belli bir performans altyapısı olan araçlara eklenebilecek şeyler, çoğu da göstermelik... Asıl motora ne yaptınız onu söyle madem. Stock motora STI turbosu takmayla veya borularla blow off la egzosla falan oluyor mu öyle :D Detaylı bilgi verirsen biz de takalım STI turbosu falan :rolleyes:

bıze bıraz anlatsan belkı bızede yol gosterırsın stı turbosu falan dıyosun meraklandık
ben bı kac soru sormak ıstedım
Sonradan yapılan turbo güvenilir midir?
Araban için doğru setup nedir?
Stock arabanı turbolamak için nelere ihtiyacın var?
Yakıt Kontrol Sistemi ıle ılgılı bır sey goremedım

Arkadaş dedigin gibi meraktasiniz ama olup olmucagini bizde tam bilmiyorum sti parçalari elimize düştü ve takmayi düşünüyoruz bunun hakinda bilgi aşamasindayis daha ama büyük bi ihtimal olcak alahtan sikinti yaşanmazsa tşkrler........

Geri