Makyajsız Doğal Güzellik

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmmm o ne plaka ya :pPP nese vectra vectradır yahuu güzel araba ama esentia modeli snrm kapı kolları vs siyah plastik onları değiştirsen daha güzel durur yada boyat bence
,

yok essentia değil 2003 comfort. ilk çıkanlar böyle çıkmış. kapı kollarına da işlem yapmak lazım gerçekten.boyatmak yerine yenisini taksak hazır boyalı nasıl olur acaba ?

plakama laf yok:) herkese teşekkürler sizlere de kazasız belasız sürüşler diliyorum!:good:

Son düzenleme:

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
masallah guzel araba.plakan dahaguzel kapı kollarını boyatsan daha iyi durur

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ve 3. fotolarda iki güzellik bi arada şekli olmuş.laf aramızda güzel şehir Muğla.vectra da güzel tabi kazasız belasız kullanırsın inşallah.

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ve 3. fotolarda iki güzellik bi arada şekli olmuş.laf aramızda güzel şehir Muğla.vectra da güzel tabi kazasız belasız kullanırsın inşallah.

teşekkürler ! istanbul da güzel ama 3-4 gün sonra özlüyorum hemen göcek'i

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanız da,plakanız da çok güzel,iyi günlerde kullanın.Benim Vectra'da 2003 model ve aynı şekilde kapı kolları ve yan marşpiyeller siyah.Kapı kollarını boyatırsanız alttaki marşpiyeller ile uyumsuz olur,en iyisi orijinali gibi kalsın derim;)

O

opel sn

Bilgi Girilmemiş
araban süper kardeş plakana laf edenlere alırma kazasız belesız güzel günlerde kullan

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle ve kazasız belasız kullan

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
,

yok essentia değil 2003 comfort. ilk çıkanlar böyle çıkmış. kapı kollarına da işlem yapmak lazım gerçekten.boyatmak yerine yenisini taksak hazır boyalı nasıl olur acaba ?

plakama laf yok:) herkese teşekkürler sizlere de kazasız belasız sürüşler diliyorum!:good:

ozmn bikaç bişe daha sölimm :D yan sinyaller arka sinyaller fln beyaz yap yeni versiyonlarda onlar beyaz ve daha şık duruyo bide film yaptır tadından yenmez :)

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stoplar sinyaller o kadar gözüme batmıyo da kapı kolları fena olmaz ! onu ben servise bir sorayım.