Maraşa yolculuk

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yakup
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar torunumu çok özledim perşembe günü allah kısmet ederse maraşa aracımla ailecek yola çıkacağım istanbul maraş güzargahı hakkında yol bilgisi olanlar güvenli yol güzergahı hakkında bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim gidipde dönmemek var olurda bir trafik kazasına kurban olursak haklarınızı helal edin ben hakkımı helal ediyorum opelim aiilesini çok seviyorum

Allah esirgesin kazasız belasız gidipgerigel,90'ı geçmedikten sonra,yorulduğundada mola verdikten sonra birşey olmaz İnşallah Yakup abi zaten yolların çoğu dubleyol oldu.Hayırlı yolculuklar..

allah korusun abı o ne demek ama allahın hıkmetı canı verende alanda odur ne zaman canı verecegı ne zaman alacagı onun takdırıdır olurya bızede bır sey olabılır malum sureklı arac uzerındeyız bızım sıze bır hakkımız varsa helal olsun sızden cok sey ogrendık

kesın ankara kayserı maras guzergahını kullanacaksınız bılınızkı kayserıye gelınce orası benım memleketım gıtmesekde gelmesekde orası benım memleketım ozellıkle maras sınırındakı pınarbasına selamımı soyleyın torununda gozlerınden bızım ıcın opun

sayın abiciğim merhaba. maraşa en sağlıklı şekilde adana pozantı yolu üzerinden gelebilirsiniz. yol biraz uzar ama olsun, can daha önemlidir. kayseri göksun yolu kötüdür, virajı çoktur. özellikle sabaha karşı göksundan geçecek olursanız gizli don olma ihtimali yüksektir, malüm yayla havası. geçenlerde arkadaşımın kardeşi o yolda aracı pert ettirdi. maraşa hiç gelmediyseniz adana yolunu kesinlikle tavsiye ederim. hafta sonuna kadar pazarcık' ada beklerim müsait olursanız (pazarcık lisesi).
saygılarımla...

Son düzenleme:
kesın ankara kayserı maras guzergahını kullanacaksınız bılınızkı kayserıye gelınce orası benım memleketım gıtmesekde gelmesekde orası benım memleketım ozellıkle maras sınırındakı pınarbasına selamımı soyleyın torununda gozlerınden bızım ıcın opun
[/quote]
Kayseri Pınarbaşına vede Maraş Göksun'ada benden selamlar,gerçi Göksun yolunuzun üzeri değil ama annemin memleketi.Vaybe torun özlemi Yakup abi oncayola değer...

Allah Korusun Aßi Kazasız ßelasız git Gel....

Arkadaşlar torunumu çok özledim perşembe günü allah kısmet ederse maraşa aracımla ailecek yola çıkacağım istanbul maraş güzargahı hakkında yol bilgisi olanlar güvenli yol güzergahı hakkında bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim gidipde dönmemek var olurda bir trafik kazasına kurban olursak haklarınızı helal edin ben hakkımı helal ediyorum opelim aiilesini çok seviyorum

Yakup abi kurbanda bende maraşa gidecem seni maraşta görürsem hemen sahiplenirim.

aman abicim dikkat et bayram üzeri yollar kalabalık olur,hiç acele etme sakin sakin git,allaha emanet olun,opel zaten yolunu bilir :D

Geri