marş basmama cim modülü yazılımı güncellemesi bağlantısı

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H marş almama ve cim modülü yazılımı güncellemesi

özellikle astra h sahipleri anahtarınızı kontağa taktınız çevirdiniz arıza ışıklarının sönmesini bekledinizmarşa basacaksınız fakat servis ışığınız yanıp sönmeye başladı marşa basıyorsunuz marş hiç tepki vermiyor her seferinde anahtarı çıkardınız 2. 3. 4. defa denediniz ve en sonunda ışık sönüp aracınızı çalıştırabiliyorusunuz bu can sıkıcı durumdan kurtulmak istiyorsanız aracınızın cim modülü yazılımını güncelletin.bu arıza ışığı başka sebeplerdende yanabilir bu yazı başka sorunu olmayan araçlar için geçerlidir.

images

Son düzenleme:

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel paylaşım tşk ler... benim aracımda da oluyordu zaman zaman. ama özellikle yaz aylarında oluyor.. güncelleme için her hangi bir ücret veriliyormu? özel servislerde de yapılabiliyormu yoksa yetkili servis şart mı?

_berkay_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servislerde tech2 cihazı ile yükleniyor ecoflex 30 tl olduğuna göre buda o civardadır sanıyorum garantiniz varsa ücretsiz yüklerler

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bendede var. Servise bir uğrayayım, sağolasın.

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16450 nolu arıza,EPİNEFRİN arkadaşın da dediği gibi hep yazın oluyor.Garip.Kışın hiç olmadı benim arabada,ama yaz geldiği zaman baya sık tekrarlamaya başlıyor.Çözüm yazılım güncellemesinde.

emre92

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olayı bire bir yaşadım benim sorunum anahtarımdan çıktı.Birde yedek anahtarınızla denemeyi tavsiye ediyorum