Marşbiyeldeki hasar ??

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
 Merhabalar.. Arabanin sagina soluna ooyle bir bakayim dedim.. malum mu olduu nolduysa artik.. Sag marsbiyelde bi baktim camurmu diye dusundum bir umut sildim falan dikkatli bakinca baya ezilmis yamulmus ice dogru ve derin surtunmeler var..Dusundum hic hatirlamiyorum nasil olduysa.. bilmiyorum. Sanirim degismesi gerekecek uzucu...:(

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Marşbiyeldeki hasar ??

benim de başıma gelmişti, iki seçenek var ya ezilen kısım serviste kesilecek değişecek, yada bırakacaksınız öyle kalacak.

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

corsa_1990 link' Alıntı:
geçmiş olsun.Bence autoking de hallederler.
  Tesekkurler.. ice dogru yamuk oldugundan rahatsiz oldum.. Autoking'i ben de basarili buluyorum fakat boyayip verecekler yamukluk kalacak.. kararsizim

ömerfarukaslantaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun ama kafanızı takmayın değişim olmuyor parçayı çektiriyorlar boya işlem tamam aynı gün alabilirsiniz ben 2 kez yaşadım maalesef bizim araçlarda çok oluyor tekrar geçmiş olsun

er_hr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ömerfarukaslantaş link' Alıntı:
Geçmiş olsun ama kafanızı takmayın değişim olmuyor parçayı çektiriyorlar boya işlem tamam aynı gün alabilirsiniz ben 2 kez yaşadım maalesef bizim araçlarda çok oluyor tekrar geçmiş olsun
Tesekkurler..    on kapi boyunca iceri dogru baya yamuk dedigim gibi fotolarda belli olmuyor.. O yuzden duzeltilir gibi gelmiyor.. Yarin,oburgun zaman bulunca gostericem bakalim.. dusuncem Autoking boya..Servis degisim..seklinde bir dusuncem var. Eski arabamda bundan daha azdi degismisti ordan tecrubem var aslinda.. Ama Astra'ma kiyamadim simdi..belkide dedigidiniz gibi olur..:)