marşpiyel :(..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sallierim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: marşpiyel :(..

Geçmiş olsun, makyajlı beyazların kabul haftası herhalde bu hafta, benim aracada park halinde vurdular.

bedriyalcin link' Alıntı:
Geçmiş olsun. 
ulas79 link' Alıntı:
geçmiş olsun Allah beterinden korusun.
onurs link' Alıntı:
Geçmiş olsun, makyajlı beyazların kabul haftası herhalde bu hafta, benim aracada park halinde vurdular.
hepinize teşekkürler :( .bugün uğursuzluk günü olmalı.aklıma geldikçe üzülüyorum inşallah bugün aldıgımız son kaza haberi olur :(

kasko şirketini aradım.aksigorta benim kaskom.autokingle anlaşmalılarmış.yarın sabah götürecem arabayı.mini onarım tramere kaza kaydı olarak işleniyor mu?

Çok geçmiş olsun.Bazı kaldırımlar gerçekten çok biçimsiz oluyor.

corsa_1990 link' Alıntı:
Çok geçmiş olsun.Bazı kaldırımlar gerçekten çok biçimsiz oluyor.
teşekkürler.biçimsiz lafı az böyle saçma bir kaldırım ömrümde görmedim ama çarptık malesef :(

hiç canını sıkma benımde 2 - 3 hafta önce başıma geldı aynen anlattığın gibi.auto kinge götürdüm mini onarımdan yapıyorlar.gecen hafta adanadaydım auto kıngı gordum yeni otogara varmadan olacak.çok iyi işçilik çıkartıyorlar.tek dikkat etmen gereken durum hayvan herifler arabayı fırçaylamı yıkmış nedir arabada fırça izleri görüyorum araç parlayınca, fakat temiz işçilik yapmışlar

Geçmiş olsun Deniz, bugün ben de empati yapıp kaldırıma oturttum marşpiyeli!

Fb - Ordu maçını izlemeye kardeşimin evine gittim, evin girişinde rampadan kaldırıma çıkıp rampanın diğer ucundan aşağı iniliyor, çok çapraz girdiğimden arka teker rampadan değil kaldırımdan inince araba kaldırıma oturdu.

Epey ses çıktı ama çok belirsiz bir ezik + çizik var, yarın öbürgün kendim halledeceğim, iraz daha özen gösterseydim vurmayacaktım üşengeçliğim üzerimdeydi  general__p

attalos07 link' Alıntı:
hiç canını sıkma benımde 2 - 3 hafta önce başıma geldı aynen anlattığın gibi.auto kinge götürdüm mini onarımdan yapıyorlar.gecen hafta adanadaydım auto kıngı gordum yeni otogara varmadan olacak.çok iyi işçilik çıkartıyorlar.tek dikkat etmen gereken durum hayvan herifler arabayı fırçaylamı yıkmış nedir arabada fırça izleri görüyorum araç parlayınca, fakat temiz işçilik yapmışlar
eyvallah abi yüreğime su serptin.uyardığın iyi oldu söylerim yıkamazlar arabayı ben çizilmesin diye özel bezle siliyorum dayanamam öyle izlere

Tolga KARACA link' Alıntı:
Geçmiş olsun Deniz, bugün ben de empati yapıp kaldırıma oturttum marşpiyeli!

Fb - Ordu maçını izlemeye kardeşimin evine gittim, evin girişinde rampadan kaldırıma çıkıp rampanın diğer ucundan aşağı iniliyor, çok çapraz girdiğimden arka teker rampadan değil kaldırımdan inince araba kaldırıma oturdu.

Epey ses çıktı ama çok belirsiz bir ezik + çizik var, yarın öbürgün kendim halledeceğim, iraz daha özen gösterseydim vurmayacaktım üşengeçliğim üzerimdeydi  general__p
Tolga abi sana da büyük geçmiş olsun.bugün astraların belalı günü olmalı :(.görüntü olarak dışardan bakanlara çok belli olmuyor ama biz biliyoruz ya orayı çarptığımızı gözümüze gözümüze girer orası yaptırmazsak (:

sabah autokinge gittim.haftaya pazartesine randevu verdi.aynı gün aracı teslim edecekler.makineyle düzeltme yapıp lokal boya yapacaz dedi.marşpiyel olduğu için boya sıkıntı yaratmaz dedi.fotolarını da çektim.sabah sakin kafayla bakinca daha net gördüm çok da büyük bişe değil gibi duruyor.Allah hepimizi beterinden saklasın

Geri