Mart Ayı Otomobili

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mart Ayı Otomobili

• Kullanılan toplam oy
    137
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet arkadaşlar bu sefer araçlar eşit şartlarda klasmana giriyor oy veren eleştri ve tebrikde bulunan herkese teşekkür ler :D oyum m__sonmez'e :D

Ya biliyorum çok alakasız ama.. opelde japon harflerimi var banamı öyle geldi? amacım yermek değil yanlış anlaşılmasın.. sadece merak ettim.. 35 plaka olan hb de..
o harfler evet japonca hız performans ve ses karakterleri almanca'mı yazsaydım acaba :D:p

Bu ayki yarışmaya Bende katılmak istiyodum yaa yine geç kaldık iyimi :( yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorumm tüm araçlar güzel ve hoş özellikle murat arkadaşımızın aracı çok güzell .. ama tabi oyumu ona vermedim sadelikten yana kullandım :) tekrardan başarılar...

benim OPC logolu panjurum, ledli kadranım ve ortakonsolum koyulmamış rica etsem koyabilirmiyiz? arabanın esas özellikleri orada zaten :)

Son düzenleme:
benim OPC logolu panjurum, ledli kadranım ve ortakonsolum koyulmamış rica etsem koyabilirmiyiz? arabanın esas özellikleri orada zaten :)

+1, adaş bana yolladığın fotoğrafların burada yok..

dediğin gibi OPC logolu panjurun ve ledli kadranın resimlerini ne yapıp ne edip buraya koyman lazım.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri