Mart ayı resmen geldi

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadıköy-acıbademde mart bir başka oluyor.. havasından mıdır suyundan mıdır bilinmez ama buranın kedileri harbiden bir başka oluyor. geçen sene 6 kedi resmen çember oluşturmuş kim kime dum duma'cılık oynuyorlardı sanırsam,bu yıl ise şartları epey zorluyorlar:D ağaçlar var çöplerin kenarları var çimenler var ,kuytu sessiz sakin köşeler var.. yahu buralar sana yetmedi de kaputları mı alet ediyosunuz artık fantezilerinize.. artık yuh dedim :D sabah arabaya indim sokakta 50den fazla + otoparkı olan apartmanlarıda desek 100tane araç vardır, baktım 4tane kedi benim kaputun üstünde ciyak ciyak işlerini görüyorlar :D diğer araçlara baktım hiç birinde pati izi yok.. bıktım bu mart ayından şimdiden , çekicem en sonda brandayı arabanın üstüne olcağı o :mad:

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu bosver hayvanlar ıslerını halledıyor aman sabahlar olmasın , sende hala araba bıranda pesındesın :D

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bu kediler opelleri seviyor galiba benim kaputun üstüne hep pati izi :D

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bu kadıköy-acıbademde mart bir başka oluyor.. havasından mıdır suyundan mıdır bilinmez ama buranın kedileri harbiden bir başka oluyor. geçen sene 6 kedi resmen çember oluşturmuş kim kime dum duma'cılık oynuyorlardı sanırsam,bu yıl ise şartları epey zorluyorlar:D ağaçlar var çöplerin kenarları var çimenler var ,kuytu sessiz sakin köşeler var.. yahu buralar sana yetmedi de kaputları mı alet ediyosunuz artık fantezilerinize.. artık yuh dedim :D sabah arabaya indim sokakta 50den fazla + otoparkı olan apartmanlarıda desek 100tane araç vardır, baktım 4tane kedi benim kaputun üstünde ciyak ciyak işlerini görüyorlar :D diğer araçlara baktım hiç birinde pati izi yok.. bıktım bu mart ayından şimdiden , çekicem en sonda brandayı arabanın üstüne olcağı o :mad:

Telekomun altındamsn üstündemi? ona göre kedileri sınıflandırıcam :D

oguz0505

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen dışardan öyle böyle sesler gelmiyor bitane kız yoldan giderken korktu o derece:D:D

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fındıkzade de asayiş berkemal.. gayet huzurluyuz şimdilik :)