megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

Güle güle kullanın.Türkiye şartlarında alınabilecek en güzel araçlardan.Fiyatı uygun, tasarımı çekici.Bu yaz bi ekşın düşünüyorum ama sıfırmı, ikinci elmi kararsızım.Sıfır alırsam astraj 1.3 ile megane st arasında kararsızım.Astra süper ama meganeninde fiyat avantajı ve güçlü motoru insanı cezbediyor.Allah kaza bela vermesin...

Cok tesekkur ederim. bende cok karasiz kaldim ikinci elmi sifirmi diye sonra kendime bir hedefkoydum ben bu arabayi sifir alirsam en az 7 yil binerim dedim ve sifir aldim.
bende astraya cok baktim (yeni kasa ) dedigin gibi hem fiyati hemde bagaji beni tereddute soktu,coluk cocuk olunca bagaj buyuk olsun istedim ama dun bir focusla kapistim yolda hani isikatan isiga oyle uzun uzadiya degil yok foxus daha cevik belki hafif belki motoru daha iyi bilmiyorum ama daha seri cikti benden

arkadaslar herkese cok tesekkur ederim cumlemizi kazadan beladan korusun Allah

Bu arada eklediğin fotoğrafları kopyala yapıştır yapıp üye otomobilleri bölümünde konu açsana...

motorlarda harika...ilkbaharda 1.6 dizeli geliyor..otomatik 130 bg..darısı duyanlara...

zaten dizeli hiç sevmiyroum açıckcası bir problem çıkartırsa tam çıakrtıyor ama bu gidişle arabayı ya lpg ye çeviricem yada dizele geçicem ama dizele geçersemde benim kafamda dizel normalda 2.0 dan başalrda onuda geçdim bende kriterlerimi aşağı çekdim ama 1.6 dan aşağıda asla olmaz..

şu anda piyasayı takibe aldım en iyi 1.6 dizel motorlar korelilerde hyundai kia gurubunda o markalarada pek bulaşmak istemiyroum ama motorları çok iyi..

zaten dizeli hiç sevmiyroum açıckcası bir problem çıkartırsa tam çıakrtıyor ama bu gidişle arabayı ya lpg ye çeviricem yada dizele geçicem ama dizele geçersemde benim kafamda dizel normalda 2.0 dan başalrda onuda geçdim bende kriterlerimi aşağı çekdim ama 1.6 dan aşağıda asla olmaz..

şu anda piyasayı takibe aldım en iyi 1.6 dizel motorlar korelilerde hyundai kia gurubunda o markalarada pek bulaşmak istemiyroum ama motorları çok iyi..

katılıyorum..en iyi dizeller bu iki markada..benzinli motorları da güzel..ama diğer yönler sıkıcı..

Geri