Mehmet Topuz NEREYEEE ???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kgb2041
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mehmet TOPUZ'u hangi takımda görmek istersiniz??

• Kullanılan toplam oy
    59
Hukuki olarak artık BJK de oynama şansı zaten yok (haa BJK basar 8milyon alır Fenerbahçe'den onu bilemem)

yani ya Seve Seve gelecek Fenerbahçe de oynayacak ya da Söve Söve gidecek Kayseri'de oynayacak.

ayrıca Fenerbahçe eğer FIFA ya BJK yi şikayet ederse, BJK transfer bile yapamayacak duruma geliyormuş gazetede okudum. FIFA kurallarına göre BJK nin yaptığı "futbolcu ayartma" olarak geçiyor. BJK klübü "ayartan klüp" oluyor bu durumda ve cezası var bu yaptığının. Tüpçü dayı da daha çıkmış konuşuyor ortada, hem suçlu hem güçlü modunda. Adam kendi kongre üyelerine bile yalan sölemiş "Fener'de oynayamaz" diye. Tüpçü adam FIFA yönetmeliğini nerden bilsin tabi o da ayrı...

Ha ben bir Fenerbahçeli olarak gelmesini istiyor muyum? Tabi ki hayır, gitsin nerde oynuyosa oynasın. Bu durumda da tek opsiyon olan Kayseri ye dönsün. böylesi bi Topuz a da o layık zaten...

bosman kuralları var futbolcunun isteği önce gelir.

adam nerede oynamak istiyorsa orada oynasın.. saçmalık fenerin yaptıgı..

Evlenirken bile soraralar hiç kimsenin baskı ve etkisi altında kalmadan diye...adamın başında 2 muhafız gözaltında kaç gündür. Gerçekten BJK'da oknamak istiyorsa yolu açık olsun ama baskı altında söyletiliyorsa bunun hesabı sonuna kadar sorulur.

heheh bide bu iki takım bu topcu için neden kapışıyorlar koskoca beşiktaş koskoca fenerbahçe bi topcunun kuklası olmuş ki çok defa kanıtlanmış bir durumdur mehmet küçük takım topcusu oyunu onun üzerine kurarsanız oynar orta halli bişeyler yapar onu sisteme uydurmaya çalışırsanız yedek kulübesinde bekler yazık ki yazık yani iki kulüp mahalle kavgası yapıyor.
herif süper star olcak olsa yada o paraları hakediyo olsa bence avrupada rusyada oynardı çoktan kayseride bu sayede dehşet paralar kazanırdı.

bjk nin yaptığı yanlış. ama fener hukuki olarak hakkını korumalı..

Evlenirken bile soraralar hiç kimsenin baskı ve etkisi altında kalmadan diye...adamın başında 2 muhafız gözaltında kaç gündür. Gerçekten BJK'da oknamak istiyorsa yolu açık olsun ama baskı altında söyletiliyorsa bunun hesabı sonuna kadar sorulur.

Adamın menejeri açıklama yapıyor beşiktaşa sözümüz var aynı zamanda futbolcumuzda beşiktaşda oynamak istiyor diye..

Fifa kurallarına bakıcak olursak beşiktaşın yaptıgı hukuken yanlış oluyor fakat adam gerçekten nerede oynak istedigini secmesi buna hakkının olması gerektigini düşünüyorum..

Zaten olay mahmekede cözülcekmiş.. Baskı altında olup olmadığı orada belli olur..

zamanında aynı şeyi mondragon için yapmıştı yıldırım başkan... o zaman bas bas bağırıyordu bonservisi bizde bizde oynayacak diye...mondragon gs de oynamak istiyordu o zaman...o zaman futbolcular mal mıydı? istedikleri kulüpte oynama hakları vardı da o zaman niye bas bas bağırıyordun yıldırım başkan? bir de mondragon da gs de kaldı deyip örnek vermişsin...yazık...

al şimdi de aynı şeyi fb yaptı sana...üstelik sen gs de oynayan adamın bonservisini gidip almıştın...fb gidip satışa çıkan bir oyuncunun bonservisin aldı...

velhasıl etme bulma dünyası...

topuz da ya iki kelimeyi biraraya getiremeyen bir adam olarak kıymete bindi ya...

ya yutacak laflarını fenere gidecek, ya da kıracak belini kayseriye dönecek...

ha illa bjk de oynamak istiyorsa 6 ay cezasını alacak ve yatacak, ocak da da bjk ya imza atacak...ama her halükarda fb-bjk veya bjk-kayseri maçları oldukça ilginç geçecek...

ben fenerbahçeliyim,, mehmet topuz sen madem beşiktaşlısın beşiktaşta oynamak istiyosun neden ilk önce fenerbahçe başkanıyla görüşüp evet diyosun? önce buna cevap versin,,ben eskiden istiyodum fenerbahcede oynamasını ama bu saatten sonra istemiyorum..

Bu saatten sonra bizde kalsa bile faydası olmaz cünkü bizi kafasında bitirmiş artık, mehmet'in eskı kız arkadası benimde yakın arkadslarımdan birisi onun vasıtasıyla gecen sene görüstük bir kac kez o zaman "ben istanbul'a gitmem gitsem orda yapma zor burada pazar macımı yapıyorum pazartesi paramı alıyorum ve burda herkesten saygı görüyorum şehirde, gidersemde 2-3 sene sonra yurtdısı olabilir" demişti ama zaman tabikide insanların fikrini değiştirebiliyor doğuştan kayserisporluyum kucukkende maclara gider abimle deplasman yapardık diyen beşiktaşlı mehmete yeni takımında başarılar dilerim.

Geri