mercedes mi opel mi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alperen38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRSINIZ...

• Kullanılan toplam oy
    82
o dedıgın seyın lafı olmaz..spor dedımı ferrarı canım ole cakma seyler araba bıldegıl..sen enzonun ılk uretımını okuda kımkımı yıyor gor enzo cokda hızlıydı gucenlık ve herkezın kulllanması ıcın yavaslattılar..allah kahretsın schumaher savas ucagınmı yenmıstı:)bır ferrarı ve bır opelı tek gecerım

ne var hala anlayamadım burda sen ferrarıyı oku tabı ole kısa degıl cıltle okursan anlarasın..olmus bır marka o bahsetıgın canlılandırma capaları bosuna:)2.9 cok yavas enzo ılk cıkısta test otosu yerdı onu.ama ıste sırket acemılerı dusundu..erkan 61 plakada alırım sana bak kırmızı yı:)sen bosver takıl astrana yaaa ne ıstersın opel yakalayacak onları 5 sene sonra

kimse kalkıp (hülya dışında) verdiğim test hakkında yorumda bulunmamış öle ön yargılısınız ki gözleriniz kör olmuş yada işinize öle gelio opelci diye takılanlarıda görüyoruz testten bir yer söliyim kalite hissi mercedes ve opel 18 , vw 16 zevkler ve renkler tartışılmaz o değişmez bir gerçek ama burada mercedes in adı var diye opele haksızlık yapıosunuz haksızlığı yapanlar utansın dicem ama utanma duygusuda yok bu insanlarda sonra kalkıp çok bilmiş oluyorum neyse ben susayım veriler konuşsun gözleri kör olmayanlar bir zahmet baksın bir önceki sayfada
şu yazdığımı arada kaynattınız yaw bence verdiğim testi gerçekten bi okuyun

opel opel opel herzaman opel mercedes ancak bizim ağzımızı yorar en güzeli kendi arabamızdır arkadaşlar

Geri