mercedes mi opel mi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alperen38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRSINIZ...

• Kullanılan toplam oy
    82
honda dicektimde bende bu markalarla adını yan yana anmam bile hondayı nasanın uzay mekikleriylen bir tutuyom ben:D:D:D
bakmak ayrı şey görmek ayrı şey .... anlaşılan siz bakanlardansınız yada görmek istediğiniz gibi bakıyosunuz...

Alıntı:
mıssopelastra´isimli üyeden Alıntı
bır servıste omega ıle ılgılı su yorum yapılmıstı:(opel servısı degıl)mercedes gıbı arac gercekten ole elegance donanım ve makyajlısını tavsıye ederım..zaten su vergıler olmasa lanet olsun 1.6 motorlara..bence yakıt degıl vergısı dusundurucu:)uzun yolda yakıtları gayet ıyı ancak sehır ıcınde fazla yakıyorlar

aynı gün galeriden e 200 mercedes ve opel omega 2.5 v6 denedim mercedes 1996 opel 1998 model di ama rahatlıkla söyleyebilirim donanım konfor yol tututş gidiş olarak omega daha üstün

AbdulkadirKUTLU

BU MESAJI OKUDUM VE DEDİMKİ; MERSOYLA OPEL KIYASLANIRMI? AMA ABDULKADİR OPELİN DAHA ÜSTÜN OLDUĞUNU SÖYLÜYOR BENDE DEDİM Bİ ANKET AÇLIM BAKALIM NE OLACAK :)

ben 96 model e 200 dedim ve hala lafımdayım sen 270 kompressör diyorsun iyice bi oku istersen

anlamadım valla e 200 = e 270 kompressör sanıyor heralde yine lafımdayım ama 2.5 v6 omega e 200 den üstündür merco 96 opel 98 model

ya zaten derdimiz motorun gücü değilki marka mercedes mi opelmi kimse 2.5 olursa opel 2.7 olursa mercedes demıoki yukarı bakarsan demişlerki 70 model olsun mersedes olsun mercedesin kalitesini tutan araba yok bende 97 avantgarde var bide 2004 vectra var vectra mercedesin direksiyonu olamaz buda bu kadar açık ve net neyse düzeltme şansım varsa modeliyle birlikte herşeyini düzeltiyorum...

anlamadım valla e 200 = e 270 kompressör sanıyor heralde yine lafımdayım ama 2.5 v6 omega e 200 den üstündür merco 96 opel 98 model

bu konuda sana katılıyorum,

aslında burada vahim bir durum söz konusu opel için,
10 yıl içinde üst orta sınıftaki yeri oldukça zedelenmiş durumda...

ya zaten derdimiz motorun gücü değilki marka mercedes mi opelmi kimse 2.5 olursa opel 2.7 olursa mercedes demıoki yukarı bakarsan demişlerki 70 model olsun mersedes olsun mercedesin kalitesini tutan araba yok bende 97 avantgarde var bide 2004 vectra var vectra mercedesin direksiyonu olamaz buda bu kadar açık ve net neyse düzeltme şansım varsa modeliyle birlikte herşeyini düzeltiyorum...

benim yazımı niye örnek veriyorsun o zaman
demek ki bu konuyla benim dediğimin alakası yok o zaman benim yazıyı karıştırma değil mi

Geri