mercedes mi opel mi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alperen38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRSINIZ...

• Kullanılan toplam oy
    82
1001kd1.jpg
2001ec6.jpg

3001og1.jpg

4001oi5.jpg

5001zx6.jpg

6001qm0.jpg

vectra e serisine bu kadar yaklaşmışsa sizce omega onu geçmezmi ama motor seçenekleri dikkate alınsın lütfen (vectra ve e serisinin sürüş özelliklerine dikkat)
omega e serisi karşılaştırmasında sunduğum test verileri mercedes kadar olamaz demek ön yargıdır vectra bile bu kadar yaklaşabiliyorsa ki passat ile 1 puan fark var opelde pekala 2003 omega ile çok rahat e class ile mücadele edebilir sonucun ne olacağını kestirmek güç ama bu karşılaştırmada 2003 2.2i omega veya mercedes kompresör kullandığı için 2.6 V6 olsa geçmişti ama unutmayın omega 2.6 V6 1610kg

Son düzenleme:
Kıyaslarken fiyatlarınıda göz önünde bulundurmak lazım bence. Bir karşılaştırma yapılıyorsa fiyat/performans oranı çok önemli bir kriterdir. Fiyatı düşünmezsek hiç düşünmeden Mercedes derim ve alır binerim :D

burda tartışılan fiyat performans değil opel mercedes kadar iyi değil kıcasa özeti bu

neden bu kadar tepki verdin anlamadım serkan abi konu açıldığından beri tartışılanı söledim ben fiyatı performansı konuşan yok o bakımdan

neden bu kadar tepki verdin anlamadım serkan abi konu açıldığından beri tartışılanı söledim ben fiyatı performansı konuşan yok o bakımdan

Tamam işte kardeş fiyatı karşılaştırma kriteri olarak kullanmamışlar bende paylaşayım dedim. Herkes aynı şeyi söylerse tartışma olmaz zaten :D Tepki sert olmuş biraz sonradan farkettim kusura bakma :)

önemli değil , işte fiyata performansa dökülse olay çoktan çözümlenirdi ama anlamak istemeyen anlamıyor testi yukarıda verdim sence opel mercedes kadar kaliteli bir marka değilmi ( kalite derken geniş kapsamlı düşün işçilik , motor , sürüş kalitesi vs.) ki karşılaştırma iki farklı segment araçları arasında oluyor bu başlığın (konunun) açılma sebebide omega e serisinin direksiyonu bile olamaması (öle deniyor)

son yazdıklarım mercedesi tutar gibi oldu sanki opelin arkasındayım bu arada yalnış anlaşılmasın

Fiyatına göre Mercedesten daha kaliteli. Yani birim fiyata düşen kalite miktarı daha fazla bence :) Para sorunu olmayanlar için Opel Şahin gibi görülüyordur büyük ihtimal. Bende şu anki şartlarımda Opel diyorum tabiki. Ama ilerisi ne olur bilemeyiz :D

Geri