Merhaba arkadaşlar bilgi almak istiyorum

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. 23 Yaşında kamu görevlisiyim yeni bir araç aldım Opel astra J Edition neptün mavi 2013 1.6 115hp sıfır kilometre kasko navigasyon sistemi falan tüm masraflar dahil 45.300 e kampanyadan aldım ankara opan yetkili satıcısından. Öncelikle belirteyim ki eğer hatam varsa affola yeniyim siteye alışkın değilim yeni konu açarak hata yapmış olabilirim lütfen kusuruma bakmayın birkaç sorum olacak sizlere.

1-aracım benzinli kilometrede ankara trafiği şartlarında ne kadar yakar yılda en fazla 8.000 Km yapan biriyim
2-pakete navigasyon sistemide dahil ettirdim ama hangi marka takarlar bilmiyorum nasıl birşey örneğin ailem arka koltukda yansıma olmadan film izleyebilirmi çünkü ekran yukarı doğru bakıyor biraz sanırsam görüntü kaybı olurmu acaba
3-son olarak memnunmusunuz aracınızdan ben eski bir citröen c4 kullanıcısı olarak eminimki çok memnun kalacağım citröen problemli bir markaydı kurtuldum

hatam varsa affola tekrar belirtmek isterim...

Ekli dosyalar

• 644024_531470446919733_1913784507_n.jpg
    644024_531470446919733_1913784507_n.jpg
    45.4 KB · Görüntüleme: 215

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba arkadaşlar bilgi almak istiyorum

Aramıza hoş geldiniz. Forumda biraz vakit geçirdikten sonra çok daha rahat konu açmaya başlayacağınıza eminim, içiniz rahat olsun. :)

Aracınız çok iyi bir seçim. Rahat, güvenilir ve güzel bir araba sahibi olmuşsunuz, güle güle kullanın.

Aracınız benim tahminim Ankara'da 8-9 litre arası yakar, biraz da araba kullanma stilinize göre elbette bu rakam değişiklik gösterebilir.

Navigasyon olarak servisiniz Cyclone, Necvox ya da Navimaster markalarından hangisi ile anlaşması varsa onu takacaktır, emin olmak için bayiyi bir arayın derim.

Arka taraftan film izlenebilir ama sanıyorum biraz küçük olur ekrandakiler. :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

hoş geldiniz öncelikle,yakıt işinden başlarsak kullandığınız güzergaha göre yakıt tüketiminiz 8,5-11 lt arası değişir(tabi araç otomatik ise bu değerlere 1,5 lt daha eklemeniz lazım ) navigasyon olarak bu ara bayiler navin marka takıyor konsuldaki pozisyondan dolayı filim seyretmeleri arkadakilerin biraz zor bunun için kafalıklara ekran taktıra bilirsiniz,tabiki her araçta olduğu gibi astradada bazı eksiklikler ve problemler var ama öyle hallolmaz derecede değil.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
1- şehir içi trafiğinde ortalama tüketiminiz 8.5-9 arası olur
2-arka orta koltukta oturan izleyebilir ama yanlarda oturanlar biraz zorlanır diye düşünüyorum cihazınız muhtemelen nevcox ama cylone de olabilir
3-sana şunu belirtim c4'ten sonra bu araç tabiri caizse eşekten inip ata binmiş gibi olcak sonuçma Alman malı ben aracımdan fazlasıyla memnunum binince huzur buluyorum

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için :) heyecanlıyım tabiki biraz ilk sıfır aracım yıllarca binebilmek için bir alman malı tercih etmek istedim Wv fiyatları keseme uygun değildi honda cıvıc düşünüyordum ama tip olarak hoşuma gitmedi opel bakınıyordum ki tam bu sırada opeln yıl sonu kampanyaları televizyonda yayınlanmaya başladı ve çok beğenerek aldım aracı soru sormamı mazur görünüz çünkü aracı 2 Ekimde elime alacağım çok merak ettiğim için sabredemedim internette dolaşırkende sitenizi buldum ve hemen üye olmak istedim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip eylesin cümlemize inşallah.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki fiyat konusunda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar kasko ve navigasyon sistemi dahil 45,300 e anahtar teslim aldım ama bundan 2-3 ay önce daha mı hesaplıydı yoksa şimdimi hesaplı bilmiyorum

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kasko navigasyon ne kadar bilemiyorum ama bana safi fiyat 41.500 vermişlerdi zamdan önce

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet bende o fiyattan aldım aracın sade fiyatı buydu ekstralar ile kasko ile 45,300 e geldi. Şu an nasıl bu fiyattan aldığım konusuna gelirsem eğer biraz karmaşık oldu :) geçen ay gelen bir araç. Opel ayda 100 kota yı doldurduklarında ekstra promosyon olarak ürünler veriyormuş yetkili servise bizde bazen 90-97 arası kalıyoruz bazen kotayı dolduramadığımızdan dolayı aracı genel müdürümüz üzerine alıyor ve bu sayede kotayı doldurarak opelin promosyon kampanyasından yararlanabiliyoruz diye söylendi gerekli kişiler ile görüştükten sonra almaya karar verdim eski yani sizin fiyatınızdan 41,500 den aldım kasko navigasyon da aslında bir nevi cebime kaldı. Sadece tek problem alırken ikinci el araç olarak göründüğü için banka taşıt kredisi avantajını bu araca uygulayamıyor.

Sıfır koltukları ambalajlı kilometre 2 de sadece fiyatın eski sistemden olması bankanın taşıt kredisi vermemesinden dolayı fiyatta indirime gidiyorlar ki benimde işime geldi çok cüzzi bir miktar tüketici kredisi ile hallettim

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni aracınız hayırlı olsun :)

Güzel bir seçim olmuş.Neptün mavi+navi+kasko vs. 45.300 TL ye uygundur.Zaten piyasada ucuza sıfır araç kalmadı.Bu fiyata almanız iyi olmuş.

8.5 - 9 Lt civarı yakar.Yılda 8 bin km yapıyorsanız benzinli uygundur

Orta da oturan bir kişi izleyebilir fakat yan tarafta oturan kişiler biraz sıkıntılı olabilir

İyi günler de kullanın :)